1. Anasayfa
 2. Genel

English Ninjas İncelemesi: Fiyatları Uygun mu?

English Ninjas İncelemesi: Fiyatları Uygun mu?
0

English Ninjas, online İngilizce eğitimi veren uygulamaların başında geliyor. Her gün milyonlarca kullanıcıya eğitim veren bu uygulamayı en ince detayları ile inceliyoruz.

English Ninjas Nedir?

English Ninjas, çevrimiçi olarak İngilizce öğrenebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Uygulama içerisindeki eğitimleri kullanarak, yalnızca günde birkaç dakikanızı ayırarak yeni bir yabancı dil öğrenebilirsiniz. Uygulamanın çalışma mantığını ve paket fiyatlarını merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam etmelisiniz. İlerleyen bölümlerde bu konulara değiniyor olacağız.

English Ninjas eğitim metodu, en çok merak edilen konuların başında geliyor. Birçok uygulamanın aksine, söz konusu İngilizce öğrenme uygulamasında yüz yüze eğitim veriliyor. Ana dili İngilizce olan eğitmenler, sizinle birebir olarak konuşarak; konuşma, dinleme ve yazma eğitimi almanıza yardımcı oluyor.

Ana dili İngilizce olan bu eğitmenler, sizinle istediğiniz her konuda seviyenize uygun olarak konuşma konularını belirleyip konuşabiliyor. Tek yapmanız gereken onlara eşlik etmek. Dolayısı ile seviye konusunda endişe etmenize gerek kalmıyor. Son olarak eğitmenler ile görüntülü konuşmanız da gerekmiyor. Sizin isteğinize bağlı olarak eğitmenler, sesli eğitim de verebiliyor. Aşağıdaki videoda örnek bir eğitim videosu mevcut.

English Ninjas Paketler

İngilizce öğrenme uygulamasında, paket seçimi konusunda oldukça esnek yöntemler uygulanabiliyor. 3 farklı paket türü, 12 farklı şekilde tercih edilebiliyor. Bu da toplamda öğrenciler için 36 farklı paket seçme imkanı sağlıyor. Paket seçiminde şu metrikler belirlenebiliyor.

Ana Gruplandırmalar:

 • 3 Aylık Paket
 • 6 Aylık Paket
 • 12 Aylık Paket

Dakika Bazlı Metrikler:

 • 10 Dakika Görüşme
 • 20 Dakika Görüşme
 • 30 Dakika Görüşme
 • 60 Dakika Görüşme

Gün Bazlı Metrikler:

 • Haftada 3 Gün Görüşme
 • Haftada 5 Gün Görüşme
 • Haftada 7 Gün Görüşme

English Ninjas Hangi Paketi Seçmeliyim?

Hangi English Ninjas Paketini Seçmeliyim?

36 paket arasından seçim yapmanız tabii ki de zor. Ancak İngilizce öğrenmek kadar zor değil. Bu nedenle, seçim yaparken para konusunda bonkör davranmanızı tavsiye ediyor. Yine de fazla bir bütçeye sahip değilseniz, sizlere tavsiyemiz 6 aylık paketi; haftanın 5 günü ve 10 dakikalık satın almanızdır.

Sizlere tavsiye ettiğimiz paket modelini, dışarıdan alacağınız eğitimler ve yapacağınız pratikler ile destekleyerek; 6 ay içerisinde sıfırdan İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğer çoktan bir İngilizce temeli oturttuysanız, B1 seviyesinden C1 hatta gün içerisinde çok fazla pratik yaparsanız C2 seviyesine çıkabilirsiniz.

İngilizce Dİl Seviyeleri

İngilizce Seviyeleri A, B ve C Nedir?

Hazır buraya kadar gelmişken, yazımızda bir köşe taşından bahsetmek istiyoruz. İngilizce eğitiminiz sırasında sıklıkla karşınız A, B ve C olarak adlandırılan seviyeler çıkacaktır.

Bu seviyeler kendi içlerinde başlangıçtan uzmana, A’dan C’ye gitmektedir. Ayrıca harflerin yanında yer alan numaralar da yine seviye belirlemektedir. Kısaca başlangıçtan uzmanlığa şu şekilde sıralayabiliriz;

 • A1
 • A2
 • B1
 • B2
 • C1
 • C2

Bu seviyelerden A1, yeni yeni yabancı dil öğrenmeye başlayan kişiler için kullanılırken; C2 akademik düzeyde İngilizce konuşabilen kişiler için kullanılan bir tanımlamadır.

English Ninjas Kids

English Ninjas Kids

İçinde bulunduğumuz dönemin gerektirdiği bazı önemli şeylerden birisi de yabancı dil diyebiliriz. Bu durum ebeveynleri, çocuklarına erken yaşta yabancı dil eğitimi aldırmaya zorluyor. English Ninjas da bu durumu göz önünde bulundurarak, 4-13 yaş aralığında bulunan çocuklara özel olarak English Ninjas Kids programını piyasaya sürdü. Genellikle oyun şeklinde ilerleyen bu program, öğretirken aynı zamanda da çocukları eğlendirmekte. Daha detaylı bilgi için English Ninjas Kids web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

English Ninjas Fiyat 2022

Yabancı dil öğrenme uygulamasının fiyatları, dolar kuruna göre belirlenmektedir. Ayrıca uygulama, bazen rastgele öğrenciler arasında hediye kuponları dağıtmaktadır. Siz de şanslıysanız, uygulamanın web sitesi üzerinden kayıt olarak bu kuponlardan birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Uygulamanın fiyatlarına gelecek olursak, bu yazıyı siz okuyana kadar çoktan fiyatlarda değişim yaşanmış olabilir. Ancak English Ninjas 2022 fiyatları şu an itibariyle 300TL + KDV ile 2500TL + KDV arasında değişiklik gösteriyor. Sitenin ana sayfasından mail alarak fiyatların güncel durumu hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ediyoruz.

English Ninjas

English Ninjas ile İlgili En Çok Sorulan Sorular

Uygulamanın ülkemizde herhangi bir inceleme yazısı ya da videosu bulunmuyor. Bu nedenle, uygulamayı satın almadan önce aklınızda birçok soru işareti bulunması gayet normal bir durum. İlgili uygulama ile ilgili en çok merak edilen soruları, yazımızın son kısmında yanıtlıyor olacağız.

English Ninjas’ta Ne Kadar Süre Eğitim Almam Gerekiyor?

Tamamıyla İngilizce öğrenebilmek için, sürekli olarak pratik yapmak ve hayatımızın her anında bu yabancı dile maruz kalmamız gerekiyor. Yalnızca uygulama ile değil, uygulama haricinde de okunacak yazılar, yapılacak dinleme çalışmaları ile destek çıkılması gerekiyor. Tüm bunlara dikkat ettiğiniz takdirde, 3 ila 6 aylık bir çalışma süreci; İngilizce öğrenmenize yardımcı olacaktır.

English Ninjas Her Seviyeye Uygun Mu?

Uygulama, hemen her seviyede öğrenciyi bünyesinde bulunduruyor. İster akademik eğitim alın ister dil öğrenmeye yeni başlayın bu uygulamadan verim alabilirsiniz. Ayrıca sizden sorumlu olan eğitmenler, seviye belirleme konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

English Ninjas Eğitmenimi Ben Seçebilir Miyim?

Uygulama içerisinde, o an aktif olan istediğiniz eğitmen ile görüşme yapabilirsiniz. Görüşme saatlerinizin sonunda, bir sonraki dersiniz için randevu alabilir ve o eğitmen ile yolunuza devam edebilirsiniz. Uygulama, bu konuda öğrencilerine karşı oldukça esnek davranıyor.

Yabancı dilini geliştirmek isteyen kullanıcılarımız arasında popüler olan Slowly uygulamasını da sizler için inceledik. Daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Bu yazımızda, İngilizcesini geliştirmek isteyen takipçilerimize özel, English Ninjas uygulamasını inceledik. Umarız, aradığınız soruların cevabını yazımızda bulabilmişsinizdir. Cevaplandıramadığımız sorular için dilerseniz English Ninjas web sitesini ziyaret edebilir, dilerseniz de yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir