1. Anasayfa
 2. Genel

Turkcell Uygun Paketler Hangileri? Turkcell Ucuz Paketler

Turkcell Uygun Paketler Hangileri? Turkcell Ucuz Paketler
0

Turkcell, günümüzün en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biridir ve tüm dünyada adı bilinen, tercih edilen operatör olmayı başarmıştır. Türkiye’nin en büyük dev üç operatörü arasında kullanıcı deneyimine yönelik yapılan testlerde, Türkiye’de ikinci sırada Turkcell’in yer aldığı iddia edilmiştir.

Gerek tüm dünyada yaptığı alt yapı çalışmalarının ardından kazandığı çekim gücüyle, gerek sunduğu avantajlarla en sevilen operatörlerden biri haline gelen Turkcell için faturasız hat sahipleri tarafından Turkcell ucuz paketler hangileri sorusunun yanıtı merak ediliyor. Okuyucularımız için en popüler ve en kullanıcı dostu paketleri araştırdık, listeledik.

Turkcell Ucuz Paketler Hangileri? Turkcell En Uygun Paketler (2022)
Turkcell Ucuz Paketler Hangileri? Turkcell En Uygun Paketler (2022)

Turkcell Ucuz Paketler (2022)

Turkcell ucuz paketler konusu, Turkcell hat sahipleri tarafından yoğunlukla araştırılan bir konudur. Bu uygun fiyatlı paketler listesiyle birlikte kullanıcılar kendilerine uygun bütçedeki paketleri bulup, kolaylıkla hatlarına tanımlayabiliyorlar ve kişisel ekonomileri konusunda tasarruf edebiliyorlar. Turkcell ucuz paketler 2022 yılına özel şekilde yenilendi ve kullanıcılara sunuldu. 2022 yılında en ucuz Turkcell paketleri için liste şöyle;

 • Yeni Yıldız 2 GB Paketi

Yeni Yıldız 2 GB Paketi, sadece aylık 27 TL’lik fiyatıyla bulunabilecek en uygun faturasız paketlerden biri gibi görünüyor. Yeni Yıldız 2 GB Paketi dahilinde ilgili fiyattan 500 Dakika her yöne konuşma, 1.000 SMS ve 2 GB İnternet paketi kullanım hakkı elde edersiniz.

 • BOL 2 GB Paketi

Bol 2 GB Paketi de 30 TL fiyatı ile en uygun turkcell faturasız paketler listesinde ikinci sırada yerini alıyor. 2 GB internet kullanım hakkının yanı sıra bu paketi satın alan kullanıcılar için her yöne 750 Dakika konuşma ve 1.000 SMS de tanımlanıyor.

 • Uçuran 2 GB Paketi

Bol 2 GB ile aynı fiyata sahip olan Uçuran 2 GB Paketi içeriğinde 2 GB internet, 500 Dakika her yöne konuşma ve 1.000 SMS bulunuyor. Sadece 30 TL’den Uçuran 2 GB Paketini satın alabilirsiniz.

 • Uçuran 4 GB Paketi

Uçuran 2 GB Paketinin 30 TL fiyatı bulunduğundan yukarıda bahsetmiştik. Sadece üzerine 10 TL daha ekleyerek, internet kullanım hakkınızı 2 GB yerine 4 GB’a çıkartmak istemez misiniz? Uçuran 4 GB Paketinin içinde 4 GB internet kullanım hakkı, 500 Dakika her yöne konuşma ve 1.000 SMS bulunuyor.

 • Uçuran 6 GB Paketi

Uçuran 6 GB Paketi ise “Turkcell uçuran paketler” adı altında, 50 TL’ye dek uygun fiyatla sınırlandırdığımız listenin son sırasında yer alıyor. Uçuran 6 GB Paketini 50 TL’den satın alabilir ve 1 ay boyunca 6 GB internet, 500 Dakika her yöne konuşma, 1.000 SMS kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

Turkcell Uygun Paketler (2022)
Turkcell Uygun Paketler (2022)

Turkcell Uygun Paketler (2022)

Turkcell uygun paketleri araştırdık, en bütçe dostu olanları sizin için ayırdık! Turkcell uygun paketler ve fiyat bilgilerini aşağıdaki listeden öğrenebilir, bütçenize en uygun paketi Turkcell Mobil, Turkcell bayileri, Turkcell anlaşmalı noktaları veya internet şubeciliği aracılığıyla hattınıza tanımlayabilirsiniz. En çok tercih edilen, en uygun fiyatlı ve içeriği bol 2022 Turkcell uygun paketler şöyle;

 • Akıllı 3 GB Paketi

Turkcell uygun paketlerden Akıllı 3 GB Paketi sayesinde 750 Dakika her yöne konuşma, 500 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkını sadece 28 TL’den elde edebilirsiniz. Akıllı 3 GB Paketini satın almak için “AKILLI3” yazıp 2200‘a yollayabilirsiniz.

 • Akıllı 6 GB Paketi

Akıllı 6 GB Paketi’nde ise 6 GB İnternet kullanım hakkı, 1.000 Dakika her yöne konuşma hakkı ve 1.000 SMS elde edilebiliyor. Akıllı 6 GB Paketi’nin fiyatı 36 TL’dir. Paketi satın almak için “AKILLI6” yazıp, 2200‘a SMS göndermeniz yeterlidir.

 • Akıllı 10 GB Paketi

Akıllı 10 GB Paketi,  “Akıllı paketler” önerilerimizin sonuncusudur. Akıllı 10 GB Paketini sadece 42 TL’den, “AKILLI10” yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek satın alabilir ve bir ay boyunca 10 GB internet, 1.000 Dakika her yöne konuşma, 1.000 SMS kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

 • Aynen 5 GB Paketi

Aynen 5 GB Paketi, 12 Ay taahhüt karşılığında sadece aylık 45 TL’den kullanılabilmektedir. Aynen 5 GB paketi içinde 5 GB internet kullanım hakkı, 500 Dakika her yöne konuşma ve 500 SMS bulunmaktadır. Aynen Paketi’ni yukarıda tavsiye ettiğimiz Turkcell paketlerinin aksine kısa mesaj ile satın alma şansınız yoktur. Bunun yerine Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza yükleyebilir, giriş yaparak hızlıca bu paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulamasını telefonunuza indirmek isterseniz, aşağıdaki Google Play Store ve App Store hızlı uygulama indirme bağlantısını kullanabilir, kolay bir şekilde indirme işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılar, Android ve İphone cihazlar için resmi uygulama mağazalarını açacaktır.

Android (Google Play Store) Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek için tıklayın >

İphone (App Store) Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek için tıklayın >

Turkcell uygun fiyatlı paket önerileri yazımızın sonuna geldik. Buna ek olarak eğer Vodafone Ucuz Paketler konusunda da bilgi almak isterseniz şu başlığımıza göz atabilirsiniz; En Ucuz Vodafone Paketleri! Vodafone Ucuz Faturasız Paketler (2022)

 

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir