1. Anasayfa
 2. Genel

Babalar Günü’nde Hediye Alınabilecek 9 Teknolojik Ürün

Babalar Günü’nde Hediye Alınabilecek 9 Teknolojik Ürün
0

Babalar Günü’nün arefesinde olduğumuz şu günlerde herkesin aklında tek bir soru ve o soruya da verilebilecek birçok farklı cevap bulunmakta. Babalar Günü’nde ne hediye alınır sorusu için farklı alternatifler olmakla birlikte, biz de bu yazımızda tamamıyla teknolojik ürünlere yer vermek istedik. Eğer siz de bu Babalar Günü hediye olarak bir teknolojik ürün düşünüyorsanız ancak henüz karar veremediyseniz, az sonra okuyacağınız alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İşte, Babalar Günü’nde hediye olarak alınabilecek teknolojik ürünler…

Akıllı Saat

Akıllı saatler, genelde genç neslin kullandığı ancak Babalar Günü hediyesi olarak da harika bir alternatif niteliğinde olan ürünlerdir. Babalarımız da artık teknolojiye ayak uydursun diyorsanız, Babalar Günü’nde hediye alınabilecek teknolojik ürünlere iyi bir örnek olan akıllı saatleri tercih edebilirsiniz. Bu saatler, anlık zamanı göstermenin çok ötesinde bir işlevselliğe sahip olup, birçok farklı olanağı da beraberinde getirir. Örneğin, akıllı saati telefonunuza bağlayarak gelen aramaları yanıtlayabilir, saat üzerinden internete girebilir ve hatta nabzınızı bile ölçebilirsiniz.

Akıllı Telefon

Elbette, biliyoruz ki babalarımız son derece fedakar kişilerdir. Bizlerin en iyi telefonları kullanması için çalışırlar, ancak kendi telefonları genelde hep eski model olur. Ve siz de fedakar babanıza çok güzel bir teknolojik ürün hediye etmek istiyorsanız, aileye gelecek bir sonraki akıllı telefonu ona hediye olarak alabilirsiniz. Teknoloji mağazaları, her bütçeye uygun akıllı telefon modelleri ve birbirinden cazip kampanyaları ile sizleri bekliyor olacak.

Babalar Günü Hediyesi

Tablet

Özellikle de emekli olmuş babalar, sosyal medya mecralarında fazlaca vakit geçirirler. Ancak bunu genelde akıllı telefonları ile yaparlar ve yaşları itibariyle de gözlerinin o boyuttaki içerikleri ayırt etmesi pek de kolay değildir. Bu durumda, kendilerine daha net görünümlü bir sosyal medya deneyimi sunmak isterseniz, bu Babalar Günü’nde ideal bir tablet modeli tercih edebilirsiniz.

Tıraş Makinası

Sakallarından arınmış tertemiz veya şekilli sakal modeli tercih edilmiş bir yüz, babalarımızın en büyük şıklık anlayışları arasındadır. Ve onları bu şıklıklara kavuşturacak birbirinden güzel tıraş makinası modelleri mevcut. Özellikle de yeni çıkan modeller, farklı boyutlardaki ayarlama seçenekleri ile istenen saç ve sakal uzunluk – kısalıklarını en iyi şekilde sağlamakta.

Bluetooth Kulaklık

Babalarımızın teknoloji dünyasına bir adım daha atmasını sağlamak için onlara Bluetooth kulaklık modelleri arasından güzel bir tercih yapabilir ve hediye edebilirsiniz. Babalar Günü’nde alınacak ucuz teknolojik ürünlere iyi bir tercih olan bağlantılı kulaklıklar, yürüyüş ve spor yapan babalar için oldukça kullanışlı bir seçenek niteliğindedir. Ayrıca kablolu kulaklık kullanmak isteyen babalar için de yine ideal sayıda seçenekler mevcuttur.

Fotoğraf Makinası

Fotoğraf çekmeyi seven ve bulundukları her anı özelleştirerek ölümsüzleştirmek isteyen babalarımıza bu babalar günü için fotoğraf makinası hediye etmek, son derece iyi bir tercih olacaktır. Farklı fiyat seçenekleri dahilinde binlerce çeşit fotoğraf makinesi bulabilir ve kendi bütçenize en uygun olanını tercih ederek babanıza hediye edebilirsiniz.

Dijital Albüm

Babanız fotoğraf çekmeyi çok seviyorsa ve bu yüzden de kendisine iyi bir fotoğraf makinasını önceden aldıysa, ona bu konuda çok daha farklı ve güzel bir hediye alabilirsiniz. Dijital albümler sayesinde sınırsız sayıda fotoğrafı depolayabilir, arka plana bir de müzik ekleyerek tüm fotoğrafları slayt şeklinde izleyebilirsiniz.

Masaj Koltuğu

Babam biraz rahat etsin ve kaslarını gevşetsin diyorsanız, ona bu babalar gününde uygun fiyatlı ve bir o kadar da etkili olan masaj koltuğu seçeneklerinden birini hediye edebilirsiniz. Özellikle de taşınabilir masaj koltukları; sandalye, araba koltuğu, ev koltuğu gibi eşyaların üzerine kolaylıkla kurulmakta ve elektrik bağlantısı ile anlık olarak çalıştırılabilmektedir. Ve babanız bu harika ürünü kullandıkça her zamankinden daha rahat ve diri bir vücuda sahip olduğunu fark edeceksiniz.

Nostaljik Radyo

Elbette ki yıllar her ne kadar çabucak geçse de bazı babaların aklı, hevesi ve özlemi hâlâ o eski günlerde kalmıştır. Eğer sizin babanız da nostalji sever bir yapıya sahipse, ona çok seveceği ve aynı zamanda anlık olarak duygusallık yaşatacak bir hediye alabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Babalar Gününde, “Babaya Ne Hediye Alınır?” sorusunun cevabını vermiş olduk. Tüm okurlarımızın Babalar ününü kutlarız.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir