Beğeni Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Recep Yurtören
3 Minimum Okuma Süresi

Instagram uygulamasının belirli bir işleyiş algoritması bulunuyor. Bu algoritmaya göre beğeni sayısı yüksek olan gönderiler başarılı içerikler olarak değerlendiriliyor. Ve bu başarılı içerikler Instagram tarafından keşfet bölümü aracılığıyla ön plana çıkarılıyor. Dolayısıyla her bir Instagram paylaşımınıza gelen beğeni sayısı organik bir yükseliş gösterebilmemiz açısından büyük önem taşıyor.

Instagram kullanıcıları yapmış oldukları paylaşımlara gelen beğeni sayısının öneminin farkında. Bunun için beğeni kazanma yolları araştırılıyor. Ve fenomen hesap olarak da adlandırılan en gözde hesapların dahi kullanmış olduğu en etkin beğeni kazanma yöntemi olarak beğeni satın al hizmeti tercih ediliyor.

Bu hizmet için Bayigram sosyal medya ajansının sunmuş olduğu profesyonel hizmetleri tercih edebilirsiniz.

Instagram Beğeni Artırmak için Ne Yapılmalı?

Instagram beğeni sayınızı artırabilmek için hem yapmış olduğunuz paylaşımların daha fazla kullanıcıya ulaşmış olması gerekiyor, hem de bu paylaşımların kullanıcıların dikkatini çeken paylaşımlar olması gerekiyor. Bunu sağlayabilmek için dikkat etmeniz gereken kriterler şöyle sıralanıyor;

  • Post olarak paylaştığınız fotoğraflarınızın göze hitap etmesi gereken kaliteli çelikler olması gerekiyor.
  • Hesabınızda bir paylaşım yapacağınız zaman dilimini iyi belirlemeniz gerekiyor. Kullanıcıların Instagram uygulamasını en yaygın kullandığı zaman aralığını tercih etmeniz öneriliyor.
  • Paylaştığınız postların altına ilgili konularda etiketler yaparak yeni kitlelere ulaşmanız gerekiyor.
  • Instagram hesabınızı kullanırken takipçilerinizle sürekli etkileşim halinde olmanız onların da sizin hesabınızı takip etmesi için güçlü bir motivasyon kaynağı oluyor.
  • Hesabınız üzerinden yaptığınız paylaşımların keşfete çıkmasını sağlamanız gerekiyor.

Bu kriterlere dikkat ettiğiniz sürece beğeni sayılarınızda artış olduğunu göreceksiniz. Özellikle postunuzun keşfet bölümüne düşmesi için organik beğeni satın al hizmeti hızlı ve güvenilir bir çözüm olarak sizlere sunuluyor. Farklı beğeni paketleriyle güvenilir bir hizmet alabilmek için Bayigram platformu tercih ediliyor.

Instagram Beğeni Hilesi Nedir?

Instagram beğeni arttırmak denildiğinde bazı öneriler içerisinde beğeni hilesi yer alıyor. Beğeni hilesi bir program veya bir yazılım aracılığıyla yapılabilen bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu uygulama çoğunlukla bot hesaplar ile yapılıyor. Dolayısıyla hem hesabınızın güvenliğini hem de imajını önemli ölçüde riske atıyor.

Instagram beğeni hilesine karşılık daha güvenli bir şekilde Instagram beğeni artırmak istediğinizde ucuz beğeni satın al hizmeti öneriliyor. Bayigram sosyal medya ajansı bünyesinde Instagram hesabınızı etkileşim düzeyi yüksek bir hesap haline dönüştürebilmek için profesyonel düzeyde farklı birçok hizmet sağlanıyor. Bu hizmetlerden birisi olan beğeni satın alma ile ben sayınızı arttırabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir