1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır?

Moonton Hesabı Oluşturma Nasıl Yapılır?

Moonton Hesabı Oluşturma Nasıl Yapılır?
0

Ülkemizde ve dünyada popülerlik kazanan Mobile Legends oyun sersinin yapımcı firması Moonton’a nasıl hesap oluşturulur merak konusu oldu. Sıklıkla oynanayan bu oyun için nasıl hesap açılır merak ediliyor. Moonton hesabı oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Moonton Nedir?

Moonton Games veya tam adı ile Shanghai Moonton Technology Çim merkezli bir oyun yağım firmasıdır. Mobile Legends, Magic Rush, Watcher of Realms gibi oyunları yapmıştır. Oyunları Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kez indirilmiştir. Firma 2014 yılında kurulan bir firmadır. Xu Zhenhua ve Yuan Jing tarafından kurulmuştur. Günümüzde de oyun yapım işlerine devam etmektedir. En çok bilinen oyunu Mobile Legends’dir.

Moonton Hesabı Ne İşe Yarar?

Bunun dışında firmanın oyunlarını oynamak için, ayrı hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hangi oyunu oynamak istiyorsanız o oyun için de tekrar hesap oluşturmalısınız.

Moonton Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Moonton hesabı oluşturmak için firmanın web sitesine gitmeniz gerekmektedir. Fakat burada şu uyarıyı yapmamız gerekiyor. Moonton hesabı ile, firmanın oyunlarına (Mobile Legends’de dahil) giriş yapılamamaktadır. Firmada hesap açmak için iki seçenek vardır. Bunlardan birisi bizim erişemeyeceğimiz firmanın çalışanlarına özel hesaptır. İkinci tür hesap açmak için;

 1. Firmanın web sitesine gidin. Firmanın web sitesi sadece Çince olarak var. Bu nedenle ilk olarak tarayıcı ayarlarınızdan web sitesini Türkçeye çevirin.
 2. İkinci olarak yukarıdaki menüden “hesap” kısmına gelin.
 3. Sonrasında açılan sayfadan ad, soyad, e-posat adresiniz gibi bilgileri belirleyen. Hesabınıza giriş yapabilmek için bir de şifre belirleyin.
 4. Sonra alttaki onaylama butonuna tıklayın. Onaylama butonuna tıkladıktan sonra e-posta hesabınıza bir doğrulama bağlantısı gidecek. Bu bağlantıya tıklayın.
 5. Bağlantıya tıkladığınızda açılan web sayfasından hesabımı onayla butonuna tıklayın. Moonton hesabı oluşturmak bu kadar.

Mobile Legends Hesabı Oluşturma

Firmanın en çok oynanan oyunu Mobile Legends hesabı oluşturmak için ilk olarak oyunu indirmek gerekiyor. Google Play Store’den veya Apple App Store’den oyunu indirin. Sonrasında;

 • İlk oyuna girdiğinizde karşınıza giriş yap ve üye ol butonları gelecektir. Buradan üye ol butonuna tıklayın.
 • Daha sonrasında adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi girin. Bu bilgilerden sonra sizden parola oluşturmanız istenecektir.
 • Unutmayacağınız bir parola belirleyin. Oyuna giriş yaparken bu parolayı kullanacaksınız bu nedenle unutmamanız gerekiyor.
 • Son aşamada e-postanıza gelen doğrulama linkine tıklayın.

Bu aşamalardan sonra Mobile Legends hesabınız oluşturulmuş olacaktır.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir