1. Anasayfa
 2. Genel

Tiktok’ta 1000 Takipçi Olunca Ne Olur?

Tiktok’ta 1000 Takipçi Olunca Ne Olur?
0

Son yılların gözde uygulamalarından Tiktok 7’den 70’e geniş bir yaş aralığına hitap ediyor. Ve tüm sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi Tiktok uygulamasında da takipçi sayısı büyük önem taşıyor. Bir hesabın takipçi sayısı ne kadar fazla olursa o hesabın etkileşim düzeyi çok daha yüksek oluyor. Aynı zamanda yüksek takipçi sayısına sahip olan hesaplar güçlü bir imaj değeri taşıyor.

Tiktok Uygulamasını diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran özel bir kriter bulunuyor. 1000 takipçi sınırı Tiktok uygulamasını en verimli şekilde kullanabilmeniz için karşınıza çıkan önemli bir kademedir. Peki Tiktok hesabınızda 1000 takipçi olduğunda ne oluyor, sizlere nasıl bir avantaj sağlıyor?

Tiktok uygulaması üzerinden iki farklı şekilde para kazanma imkanınız bulunuyor. Canlı yayın açarak ya da reklam alarak kendiniz için ek bir gelir oluşturabiliyorsunuz. Ancak Tiktok canlı yayın açabilmeniz için hesabınızda en az 1000 takipçi olması gerekiyor. Ancak 1000 ve üzeri takipçi sayısına sahip olan hesapların canlı yayın açabilme hakkı bulunuyor.

Eğer henüz Tiktok hesabınızda canlı yayın açabilecek takipçi sayısına ulaşamadıysanız Sosyalgram sosyal medya ajansı tarafından sunulan Tiktok takipçi satın alhizmetiyle kısa sürede 1000 takipçi edilebilirsiniz.

Tiktok Takipçiye Para Veriyor Mu?

Tiktok sizlere tek bir koşulda para veriyor. Bunun için öncelikli olarak hesabınızda en az 1000 takipçinizin bulunması gerekiyor. Eğer hesabınızda 1000 ve üzeri takipçi bulunuyorsa canlı yayın açarak diğer kullanıcıların sizlere hediye göndermesini sağlayabiliyorsunuz. Açtığınız canlı yayınlara katılan Tiktok kullanıcıları sizlere farklı değerlerde hediyeler gönderdiğinde bu hediyelerin parasal karşılığı Tiktok tarafından banka hesabınıza aktarılıyor.

Dolayısıyla Tiktok hesabınızda takipçi sayınız ne kadar fazla olursa canlı yayınlarımıza katılım o oranda yüksek oluyor. Ve canlı yayının katılımlarınız yüksek olduğunda sizlere gelen hediyeler de artıyor. Bunun için Sosyalgram sosyal medya ajansı tarafından verilen Tiktok Türk takipçi satın al hizmeti ile gerçek takipçilerden oluşan güçlü bir takipçi listesi edinebilirsiniz.

Tiktok 10bin Takipçi Olunca Ne Olur?

Tiktok uygulamasında takipçi sayısı açısından önemli olan bir diğer kademe ise 10bin takipçi sayısıdır. Bu uygulama diğer sosyal medya uygulamalarının yaptığı gibi reklam gelirlerini kullanıcılarıyla paylaşmıyor. Ancak 30 günlük bir süre zarfında en az 10bin takipçisi bulunan kullanıcılara İçerik Oluşturucu Fonu aracılığıyla bir ödeme yapıyor. Bunun için ilave olarak 100bin video görüntülemesi olması gerekiyor.

Sosyalgram.com.tr ajansı tarafından sunulan profesyonel sosyal medya hizmetlerini kullanarak Tiktok hesabınızı istediğiniz takipçi düzeyine güvenilir bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre satışa sunulan Tiktok takipçi paketlerini online olarak satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz tüm Tiktok takipçi paketleri Türk ve organik takipçilerden oluşan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde istediğiniz etkileşimi kısa sürede elde edebilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir