1. Anasayfa
 2. Genel

Valorant Satın Alma Geçmişi Görüntüleme Rehberi

Valorant Satın Alma Geçmişi Görüntüleme Rehberi
0

Valorant günümüzün en çok oynanan online oyunları arasında karşımıza çıkıyor. Çoğu oyunda gördüğümüz oyun içi satın alma sistemi bu oyunda da bulunuyor. İnsanlarda geçmişte neleri aldıklarını merak edebiliyorlar. Bunların yanında ebeveynler çocuklarının bir şey alıp almadıklarını, aldıysalar neler aldıklarını da görmek isteyebiliyorlar. Bu durumda Valorant satın alma geçmişi nasıl görüntülenir? Valorant satın alma geçmişini görmek mümkün müdür?

Valorant Nedir?

Valorant Rioat Games tarafından geliştirilmiş ve 2020 yılında piyasaya sürülmüş bir oyundur. Counter Strike benzeri bir oyun yapısı vardır.  Oyun tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Oyun sadece Windows’da çalışmaktadır. Konsol sürümü veya mobil sürümü yoktur. Bunun yanında oyun içi ödeme sistemi vardır. Bu sistem oyunda bazı nesneleri gerçek para karşılığı almanızı sağlar. Para karşılığı aldığınız bu ürünleri Valorant web sitesi üzerinden görüntülemeniz mümkündür. Özellikle çocuğunuz bu oyunu oynuyorsa onu denetlemek için zaman zaman kontrol etmeniz gerekebilir. Günümüzde çocukların oyun oynaması artık kabul edilen bir gerçektir. Fakat bunun bir ölçüsü olması gerekmektedir. Özellikle bu tür oyun içi satın alma seçenekleri sunan oyunlar büyük risk oluşturmaktadır. Çocuğunuzun satın alma geçmişini düzenli aralıklar ile kontrol etmek faydanıza olacaktır.

Youtube Aile Üyeliği Nasıl Yapılır?” biliyor musunuz, eğer bilmiyorsanız özenle hazırlanmış rehberimize bir göz atabilirsiniz.

Valorant Satın Alma Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

Valorant satın alma geçmişi, Valorant’ın web sitesi üzerinden görüntülenebilmektedir. Bu işlem için Riot Games’in sayfasını ziyaret etmek gerekiyor. Neleri aldığınızı veya çocuğunuzun neleri aldığını görüntülemek için;

 1. Valorant’ın satın alma geçmişini kontrol etmek için hazırladığı web sayfasına gidin. Web sayfasının linkinin doğru olduğundan emin olun. Aksi halde gideceğiniz web sayfasında hesap bilgilerinizi vereceğinizden hesabınız çalınabilir. Gideceğiniz web sitesi Riot Games’in web sitesi olmalıdır. (https://support-valorant.riotgames.com/hc/tr/articles/360045132434-Sat%C4%B1n-Alma-Ge%C3%A7mi%C5%9Fini-Kontrol-Etmek-)
 2. Daha sonrasında sayfanın ortasında yer alan kırmızı “giriş yap” butonuna tıklayın.
 3. Giriş yap dedikten sonra gelen kısma e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra otomatik olarak bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
 4. Sonrasında karşınıza gelen ekrandan “satın alma geçmişini göster” butonuna tıklayın. Sonrasında biraz beklemeniz gerekecek.

Bu aşamadan sonra satın aldığınız tüm eşyalar ekranınızda listelenecektir. İlk satın almanızdan itibaren hepsini görebilirsiniz.  Bunun yanında farklı web siteleri üzerinden yaptığınız alışverişler burada görüntülenmemektedir. Farklı alışveriş siteleri veya e-pin satış siteleri üzerinden yaptığınız alışverişleri o siteler üzerinden görüntülemeniz gerekmektedir. Bu yöntemle sadece Valorant üzerinden aldığınız ürünler gösterilmektedir. Farklı bir kaynaktan ürün aldıysanız onları burada görmeniz mümkün değildir.

Snapchat numaranız sizlere de sorun yaratıyor mu? Bu konudan şikayetçiyseniz, “SnapChat Numaramı Nasıl Gizlerim?” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Valorant Satın Alma Geçmişini Sorgulamak Ücretli Mi?

Başta da belirtiğimiz gibi Valorant ücretsiz bir oyun. Fakat oyun içi satın alma seçenekleri sunarak para kazanıyor. Bu noktada satın alma geçmişini sorgulamanın bir ücreti olup olmadığını merak edebilirsiniz. Valorant’ta satın alma geçmişinizi sorgulamak tamamen ücretsizdir. Herhangi bir para ödemeden yukarıdaki yöntem ile arama geçmişinizi sorgulamanız mümkündür.

Bilgisayar oyunları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitemizin ana sayfasına gidebilirsiniz. Bir sonraki yazımızdan anında haberdar olmak için bizleri sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir