Youtube Aile Üyeliği Nasıl Yapılır?

Recep Yurtören
4 Minimum Okuma Süresi
Youtube Premium Aile Üyeliği

Youtube Aile Üyeliği, kullanıcıların çok daha uygun fiyatlar ile Premium özelliklerinden yararlanmasına yardımcı oluyor. Bu paketin verdiği imkanlar sayesinde aynı evde yaşayan aile üyeleri, tek bir ücret ödeyerek 6 farklı mail hesabını kullanabilecek.

Aile paketi, bir evde yaşayan aile üyelerinin düşük bir ücret ödeyerek ortak hesap kullanmasına yardımcı oluyor. Ortak hesap olayı, yalnızca ödeme esnasında geçerli bir hale geliyor. bunun haricinde kullanıcılar herhangi bir ortaklık bulundurmuyor. Kendilerine özel mail veyahut da Google hesapları ile Youtube Premium kullanabiliyor.

Ücretli pakete geçen kullanıcılar, Youtube izleme keyfini reklamsız bir şekilde yaşayabiliyor. Bu sayede videolar, reklamlar ile kesintiye uğramıyor. Ayrıca sevdiğiniz videoları, daha sonra izlemek üzere, Youtube uygulamasından indirebiliyorsunuz. İndirme esnasında istediğiniz video kalitesini tercih edebilirsiniz. Telefonunuz veyahut da cihazınızın depolama kapasitesine göre hareket edebilirsiniz.

Premium’un en güzel özelliklerinden birisi de Youtube Music uygulamasıdır. Ücretli pakete geçtiğiniz takdirde müzik dinleme uygulamasını da herhangi bir ücret ödemeden kullanma hakkına sahipsiniz. Youtube Music, çok daha kaliteli müzik dinleme keyfinin yanı sıra; sınırsız Youtube ekosistemi içerisinde aklınıza gelecek her şarkıyı dinlemenize yardımcı oluyor.

Son olarak Premium özelliğinde, videoları arka planda çalmaya devam edebiliyorsunuz. Bu da özellikle de sevdiğiniz videoları podcast dinler gibi takip etmenize yardımcı olmaktadır. Sürekli olarak telefonum kapandı mı, video neden durdu gibi sorunlar ile boğuşmak zorunda değilsiniz!

Youtube Aile

Youtube Aile Üyeliği Ne Kadar 2022?

Youtube üzerinden aileniz ile birlikte kullanmanız için gereken ücret, yeni gelen zamlar ile birlikte değişiklik göstermiştir. 21 Kasım 2022 tarihinden itibaren paketin yıllık ücreti 299 TL, aylık ücreti ise 59 TL olmuştur.

Youtube Aile Üyeliği Nasıl Yapılır?

Aile üyesi eklemek için ilk olarak Google hesabında oturum açmanız gerekmektedir. Daha sonra satın alınanlar bölümünden aile paylaşımına giderek; aile üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Youtube Aile Premium Kaç Kişi?

Youtube üyeliğinizi aile paketinden satın aldığınızdda 5 kişi ile birlikte kullanma hakkına sahip olursunuz. Bu kişiler, satın alan yönetici Google aile grubu oluşturarak davet edebilmektedir. Davet eden kişi birinci üyelik sayılmaktadır.

Youtube Premium Aile Üyeliği

 Youtube Aile Üyeliği Fiyatı

Youtube, ekim ayı içerisinde yapmış olduğu güncelleme ile birlikte aile üyeliğine zam yaptığını açıklamış oldu. Yeni gelen zamlar, birçok kullanıcı tarafından tepki ile karşılandı. Bu tepkinin nedeni ise, dolar kurunun karşısında zaten değersizleşen TL’nin; fiyatlar karşısında ezilmesi idi. Birçok kullanıcı, aile üyeliğinin ücretini bile ödeyemeyecek bir hale geldi.

Yeni zamların fiyata yansıması, 21 Kasım 2022 tarihinde yaşanacak. Bugüne kadar kullanıcılar normalde ödedikleri ücreti ödemeye devam edecek. 21 Kasım tarihinden itibaren ise 13 TL daha fazla ücret ödeyerek yıllık abonelik 299 TL’den satın alınabilecek. Aylık ücret ise gelen zamlar ile birlikte 59.99 TL’den satın alınabilecek.

Öğrenci aboneliğinin fiyatı ise 1 aylık deneme süresinden sonra 19.49 TL olacak. Bu paket, nispeten diğer paketlere kıyasla çok daha uygun bir fiyat ile satın alınmaya devam edecek.

Youtube Öğrenci Üyeliği Ne Kadar?

Premium uygulamanın bir de öğrenci üyeliği mevcuttur. 1 ay boyunca bu paketi ücretsiz bir şekilde deneme hakkına sahipsiniz. Daha sonrasında ise aylık 19.49 TL ödeme yaparak paketi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Youtube Aile Paketi Nasıl?

Aile paketi, özellikle de aynı evde yaşayan ve çok kişiden oluşan aileler için oldukça verimlidir. Bu uygulama sayesinde Youtube TV üyeliği paylaşılabilir, ekonomik açıdan tasarruf edilebilir. Ayrıca tüm ailenin ücretli paketi kullanması eğlenceli bir ev hayatına yardımcı olacaktır.

Bu yazımızda turkishmobile.com takipçilerimize özel olarak aile paketinin inceliklerinden ve detaylarından bahsetmiş olduk. Mobil ile ilgili daha fazla yazı için web sitemizi ziyaret edip, bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir