1. Anasayfa
 2. Genel

Vodafone Süper Kolay Paket Nedir?

Vodafone Süper Kolay Paket Nedir?
0

Vodafone Süper Kolay Paket, Vodafone’un sunduğu kolay paket seçeneklerinden birisidir. Adından da anlaşılabileceği gibi bu paketler farklı platformlardan kolaylıkla satın alınabiliyor. Aldığınız paket içerisine göre de değişik haklar kazanmış oluyorsunuz.

Vodafone Süper Kolay Paket Nedir?

Süper kolay paket dakika, internet veya SMS alabileceğiniz paketlerdir. Paketin diğer paketlerden farkı bir çok platformdan alınabiliyor olmasıdır. Yine diğer paketler gibi her ay devam etmez. İhtiyacınız olan içeriğe uygun paketi farklı platformlar üzerinden alıp kullanabilirsiniz. Tek seferlik ödeme ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Paketler ile Mesaj için, 100 SMS, 250 SMS, 500 SMS, 1000 SMS, İnternet için 1 Gb ile 25 Gb arasında değişen seçenekleri veya dakika için 100 dakika ile 1000 dakika arasında değişen seçenekleri alabilirsiniz. Yine aynı şekilde bunların karmasını içeren yani hem SMS hem internet hem de dakika içeren paketler alabilirsiniz.

Paketlerin bazıları 28 günlük bazıları bir günlük bazıları ise bir haftalık olarak satılmaktadır. Paket satın alırken bunlara dikkat etmek gerekmektedir. Bunun yanında bu paketleri sadece Vodafone kullanıcıları kullanabilmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket Nasıl Yapılır?

Önerilen Yazı: Vodafone Simple Tüm Paketler

Vodafone Süper Kolay Paket Nasıl Yapılır?

Vodafone Süper Kolay Paket yapmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Bazı marketlerde satılan kolay paket kartları, Vodafone Yanımda uygulaması veya Trendyol gibi e-ticaret platformları ile alış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile almak için uygulamaya veya Yanımda’nın internet sayfasına girmeniz gerekmekte. Girdikten sonra çıkan ekranda ilk olarak telefon numaranızı seçmelisiniz. Telefonunuzu seçtikten sonra karşınıza kolay paketler gelecektir. Bunlardan ihtiyacınız olanını seçin. Son aşamada ödemeyi tamamlayarak paketi satın alabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra telefonunuza SMS ile bildirim yapılacaktır. Bu SMS’den sonra aldığınız hakları kullanabilirsiniz.

Trendyol ile yükleme yapmak için ise Trendyol uygulamasına giriyoruz. Daha sonra en alt sağ köşede yer alan “hesabım” butonuna tıklıyoruz. Buradan “GSM TL Paket Yükle” seçeneğini seçiyoruz. Karşımıza Vodafone ve Türk Telekom seçenekleri geliyor. Buradan Vodafone’u seçip ilerliyoruz. Sonrasında yaptığımız Vodafone yanımda uygulamasına benzer oluyor. Telefon numaramızı ve almak istediğimiz paketi seçip ödeme aşamasına ilerliyoruz. Ödememizi tamamladıktan sonra yine bize gelen SMS sonrası aldığımız paketteki haklarımızı kullanmaya başlayabiliriz.

Vodafone Süper Kolay Paket Ücretleri Ne Kadar?

En çok merak edilecek kısımlardan birisi de tabii ki ücretler kısmı. Ücret olarak aldığınız pakete göre fiyat değişiklik göstermekte. 2022 yılının Kasım ayı için 28 günlük paket fiyatları aşağıdaki gibi;

 • 5 GB İnternet, 1000 SMS, 750 Dakika (28 gün geçerli) 84 TL.
 • 7 GB internet, 1000 SMS, 750 Dakika (28 gün geçerli) 99 TL.
 • 10 GB internet, 1000 SMS, 750 Dakika (28 gün geçerli) 109 TL.
 • 14 GB internet, 1000 SMS, 750 Dakika (28 gün geçerli) 124 TL.
 • 25 GB internet, 1000 SMS, 750 Dakika (28 gün geçerli) 169 TL.

Paket seçeneklerinde birçok ihtiyacımızı karşılayacak paketler bulunmakta. Her türlü ihtiyacımıza ve her türlü bütçeye uygun seçenekler sunulmakta.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir