1. Anasayfa
 2. Mobil

Vodafone Simple Tüm Paketler

Vodafone Simple Tüm Paketler
0

Vodafone Simple, güncel olarak 84 TL’den satılan oldukça kolay bir pakettir. Yalnızca birkaç dakika içerisinde satın alarak paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda söz konusu paketin tüm detaylarına değiniyor olacağız.

İlk olarak paketin genel özellikleri ile başlamak istiyoruz. Bu tarifede herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman paketi satın alma, istediğiniz zaman paketi iptal etme, istediğiniz zaman paketi değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Paketin herhangi bir aşım ücreti bulunmamaktadır. Hangi tarifeden olursanız olun paketiniz bittiğinde duracaktır. Böylelikle ay sonunda yığınla telefon faturası görmeyeceksiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde paketi sınırsız bir şekilde yönetme hakkına sahipsiniz. Bu uygulama sayesinde isterseniz tekrardan paket satın alabilirsiniz. Eğer bu tarifeden memnun kalmadıysanız, tek tuş ile iptal de edebilirsiniz.

Vodafone Simple Small

Vodafone Simple Small paketi, tarifedeki ortanca paket olarak bilinmektedir. Bu paketin aylık ücreti 84 TL’dir. Ancak siz bu yazıyı okuyana kadar çoktan artmış olabilir. Paketin içerisinde sınırsız bir şekilde WhatsApp kullanma hakkı bulunmaktadır.

Bu hakkınız sayesinde, paketinize tanımlanan interneti bitirseniz bile WhatsApp kullanmaya devam edebilirsiniz. Tarifenin içerisinde 10 GB internet, 100 SMS ve 1000 dakika her yöne yurt içi konuşma hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Simple XSmall

XSmall paket tarifenin paketleri arasında en düşük ücretli olanıdır. Aylık 74 TL ücret ödeyerek bu paketin tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz. Nedir bu tüm imkanlar diyecek olursanız sizlere şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 5 GB İnternet
 • 1000 Dakika Konuşma
 • Sınırsız WhatsApp kullanımı
 • 100 SMS
 • Taahhüt veyahut da aşım yok

Vodafone Simple Medium

Paketlerin arasındaki en büyük olanı Medium’dur. Bu paket, özellikle de gün içerisinde çok fazla internet kullanan abonelere önerilmektedir. Bu paketin içerisinde 15 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Diğer özellikler bakımından Small ve XSmall paketler ile aynıdır.

Vodafone Simple Nasil İptal Edilir?

Vodafone Simple İptal

Vodafone Simple paketinizi iptal etmek istiyorsanız, birkaç farklı çözüm yolunuz bulunmaktadır. İlk olarak Vodafone’un online servislerinden faydalanmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Şüphesiz ki sizlere vereceğimiz yöntemler arasından en hızlısı budur.

Herhangi bir nedenle online servisleri kullanamıyorsanız, 7000 sesli mesaj servisinden yararlanabilirsiniz. Bu servisi arayıp, ilgili adımları izledikten sonra birkaç dakika içerisinde paketinizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Simple Tarifesi Nedir?

84 TL ile 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkı veren tarifedir. Ayrıca bu paket içerisinde kotadan yemeyen WhatsApp bulunmaktadır.

Vodafone Simple Faturalı Mı Faturasız Mı?

Vodafone’un bu paketi faturalı değildir. Her ay yeniden satın almanız gerekmektedir. Ayrıca aynı ay içerisinde tekrar tekrar paketi satın alma hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Simple’dan Nasıl Çıkılır?

Paketin iptali için SMS atmanız yeterlidir. Online servislerden, 7000 sesli yanıt merkezinden veyahut da *7000# numarasını arayaraktan bu paketi iptal etmelisiniz.

Vodafone Simple Nasıl Aktifleştirilir?

Paketi satın almak veyahut da aktifleştirmek isterseniz Vodafone Online Servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 7000 sesli mesaj servisini kullanarak da hızlıca paketi hattınıza tanımlama şansınız bulunmaktadır.

Sevgili turkishmobile.com takipçileri, bu yazımızda sizlere özel olarak Vodafone’un kolay paketlerinden birisini detaylı bir şekilde ele aldık. Umarız ki bu yazımızda sizlere yardımcı olabilmişizdir. Daha fazla mobil içerikli yazı okumak istiyorsanız, web sitemizi takip edebilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir