1. Anasayfa
 2. Mobil

PTTCell Faturalı Tarifeler Nelerdir? 2022

PTTCell Faturalı Tarifeler Nelerdir? 2022
0

PTTCell faturalı tarifeler, son zamanlarda güçlenen alt yapı ve uygun fiyatlar sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de bu paketlere bir göz atarak tarifenizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor!

PTTCell Faturalı Tarifeler 2022

2022 yılında birçok faturalı tarifeler, müşterilerine özel olarak PTTCell tarafından sunulmuştur. Aşağıdan tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.

PTTCell Bizim 5 GB Tarifesi

Bu tarife, markanın en çok tercih edilen PTTCell faturalı tariflerinden birisidir. Paket içerisinde 750 DK konuşma, 250 SMS ve 5 GB internet bulunmaktadır. Aylık ücreti ise yalnızca 50 TL’dir. Ayrıca bu paketi kullanan kişiler tüm PTTCell müşterileri ile sınırsız konuşma hakkına sahiptir.

PTTCell Bizim Tarifeleri

Tıpkı 5 GB gibi birçok bizim tarifesi bulunmaktadır. Bu tariflerin isimleri sırası ile 5 GB – 10 GB ve 20 GB’dır. İhtiyacınıza göre içlerinden birisini tercih edebilirsiniz.

PTTCell Pratik Tarifeler

Pratik tarifeler sayesinde müşterilerin alternatifi oldukça artmaktadır. Bu tarifelerin büyüklüklerine göre sıralanışı şu şekildedir:

 • PTTCell Pratik 2 GB
 • PTTCell Pratik 6 GB
 • PTTCell Pratik 12 GB
 • PTTCell Pratik 20 GB
 • PTTCell Pratik 30 GB
 • PTTCell Pratik 40 GB

Pttcell faturalı tarifelere nasıl geçilir?

PTTCell Faturalı Tarifelere Nasıl Geçilir?

Siz de kendinize göre bir faturalı tarife bulduysanız, PTTCell müşterisi olmayı düşünebilirsiniz. Bu tarifelerden yararlanmak için *120# sesli komut servisini kullanabilirsiniz. Söz konusu sesli servis 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Sesli servisi tuşladıktan sonra sizlere söylenen komutları izlemeli ve faturalı tarifeye geçiş yapmalısınız. İkinci bir yöntem olarak ise, PTTCell müşteri hizmetlerini arayarak tarifenizi değiştirebilirsiniz.

PTTCell Faturasız Tarifeler Nelerdir?

Eğer her ay düzenli olarak paket satın almak istemiyorsanız, taahhütlü paketler size göre değil ise faturasız tarifelerden yararlanabilirsiniz. Firmanın faturasız tarifelerini sizlere şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Faturasız Tarife
 • Bereket Tarifesi
 • Faturasız Konuşturan Tarife
 • Faturasız Hepsi Dahil Paketler
 • Ses Paketleri
 • İnternet Paketleri
 • SMS Paketleri
 • Eski Müşterilere Özel Paketler

PTTCell Faturalı Hatlar Ne Kadar?

Faturalı hat fiyatları, özellikle de diğer firmalara kıyasla çok uygundur. 4 GB internet bulunduran paket, 35 TL’den başlamaktadır. En yüksek paket olan 30 GB internetli paket ise 72 TL ile satın alınabilmektedir.

PTTCell Faturalı Tarifeye Nasıl Geçilir?

Hali hazırda bir PTTCell müşterisi iseniz birkaç dakika içerisinde faturalı olabilirsiniz. İlk olarak *120# numarasını tuşlamalısınız. Bu servis 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Daha sonra sesli komutları takip ederek faturalı müşteri olabilirsiniz. Eğer bu servisten yararlanmak istemiyorsanız, 444 6 788 numarasını arayabilirsiniz.

Pttcell Faturalı Tarifeler Nelerdir?

PTTCell Fiyatları Ne Kadar?

Faturalı tarifelerin fiyatları her ay gelen zamlar ile birlikte değişiklik göstermektedir. Güncel taşıma ücreti ise faturalı müşteriler için, tüm vergileri dahil edilmiş bir şekilde, 120 TL’dir. Bu ücreti ödedikten sonra siz de firmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Öğrenci Tarifesi Ne Kadar?

Mobil öğrenci tarifesine geçişte ilk olarak 30 TL geçiş ücreti ödenmelidir. Daha sonra ise her ay 30 TL ödeme yaparak bu tarifeden yararlanılabilir. Tarifenin fiyatına KDV ve ÖIV ücretleri dahildir.

PTTCell Faturaya Telefon Veriyor Mu?

Birçok mobil hat sağlayıcısı, faturalı müşterilerine telefon vermektedir. Telefon ücreti takside bölünür ve kullanıcıya her ay yansıtılır. Ne yazık ki PTTCell müşterilerine bu imkan sunulmamaktadır.

PTTCell Faturalı Sil Süpür Var Mı?

PTTCell faturalı müşterileri sil süpür uygulamasından yararlanabilmektedir. Bu uygulamayı kullanım hakkı yalnızca haftada bir defa verilmektedir. Faturalı müşterilerin yanı sıra faturasız müşteriler de bu uygulamadan yararlanmaktadır.

pttcell ailem tarifesi

PTTCell Ailem Tarifesi Nedir?

Ailem tarifesi, 1000 dakika yurt içi her yöne konuşma; 1000 SMS ve 10 GB internet içermektedir. Bu internet yalnızca mobil kullanım için geçerlidir. Tarifenin orta paketinin tüm vergiler dahil fiyatı yalnızca 70 TL’dir.

PTTCell Sim Kart Kaç Para?

PTTCell sim kart satın almak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. İlgili PTT şubesine giderek hattınızı taşıdığınızda ücretsiz bir şekilde veriliyor. Üstelik, üzerine hediye bile alabiliyorsunuz.

PTT Faturasız Hat Ne Kadar?

PTT faturasız hat fiyatları 3 GB internet paketi için 34 TL’den başlıyor. 15 GB internet paketi ise 55 TL’den alıcı buluyor. Tabii ki dönem dönem zamlar ve kampanyalar fiyatların değişmesine neden olabiliyor.

Sevgili turkishmobile.com takipçileri, bu yazımızda sizlere PTTCell faturalı tarifelerden bahsettik. Konuyu tüm detayları ile ele almış olduk. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir