1. Anasayfa
 2. Mobil

En Ucuz Vodafone Paketleri! Vodafone Faturasız Paketler

En Ucuz Vodafone Paketleri! Vodafone Faturasız Paketler
0

Ucuz Vodafone paketleri 2022 yılında tüm operatörlerde olduğu gibi alım gücü ve kullanıcı talepleri, kullanım istatistiklerine göre yenilendi. Dünyanın en büyük 3 telekomünikasyon şirketi arasında yer alan Vodafone, yaptığı kampanyalar ve her bütçeye uygun olarak sunduğu tarifeler, paketler sayesinde hat sahiplerinin en sevdiği operatör olmaya devam ediyor. 

Vodafone Ucuz Faturasız Paketler 2022
Vodafone Ucuz Faturasız Paketler 2022

 Vodafone faturasız paketleri hattınıza tanımlamak için sadece anlaşmalı ödeme noktalarından, internet bankacılıklarından veya Vodafone bayileri üzerinden hattınıza TL kontör yüklemeniz veya direkt olarak bu paketleri satın almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Böylelikle uygun fiyatlı dakika, internet ve SMS paketlerini kullanım hakkı elde edebilirsiniz. 

Vodafone hat sahipleri, Vodafone ucuz paketlerini nasıl satın alabileceklerini ve en ucuz paketlerin hangileri olduğunu araştırıyorlar. Faturasız paketlerin çoğu yenilenmez, yani ortalama 28 günlük kullanım süresi sonrasında otomatik olarak paket iptal edilir. Böylelikle yaptığınız kullanım ücreti kadar borç ödemek gibi bir durumla da karşılaşmazsınız. Vodafone hat sahipleri, bu ucuz paketleri nasıl satın alabileceklerini ve en ucuz paketlerin hangileri olduğunu araştırıyorlar. Güncel Vodafone ucuz paket listesi 2022 Ağustos itibariyle tüm okuyucularımız için hazırlandı. Eğer Vodafone ucuz tarife arayışındaysanız, bu yazımız tam size göre!  

Vodafone Faturasız Paketler 2022 

Vodafone faturasız paketleri aşağıda görebilir ve paket detaylarını öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki paketlerden size uygun olanı satın almak için Vodafone yanımda, Vodafone bayileri, Vodafone anlaşmalı noktalar veya internet bankacılığı/mobil internet şubesi uygulamalarından hızlı bir şekilde işlem sağlayabilirsiniz.  

 • Uyumlu Bol 1 GB & 1000 DK & 250 SMS Paketi 

Uyumlu 1 GB Paketinde, 1000 DK Her yöne konuşma ve 250 SMS hakkı da elde edebilirsiniz. Uyumlu Bol 1 GB Paketinin fiyatı 55 TL’dir.  

 • Uyumlu Bol 2 GB & 1000 DK & 250 SMS Paketi  

Uyumlu 2 GB Paketinin fiyatı 55 TL’ye geliyor ve kullanıcılar için 2 GB İnternet, 1000 DK her yöne konuşma, 250 SMS kullanım hakkı sunuluyor.  

 • Uyumlu Bol 3 GB & 1000 DK & 250 SMS Paketi 

Uyumlu 3GB Paketinde tüm Uyumlu Bol paketlerinde olduğu gibi 1000 DK Her yöne konuşma, 250 SMS ve bunların yanı sıra 3 GB internet kullanım hakkı elde edersiniz. Uyumlu 3 GB Paketinin fiyatı 57 TL’dir.  

 • Uyumlu Bol 4 GB & 1000 DK & 250 SMS Paketi 

Vodafone Uyumlu 4 GB Paketi, hem 59 TL gibi bir fiyatından kaynaklı olarak her bütçeye uygun olmasıyla hem de ideal kullanımda yeterli olan 4 GB internet kullanım hakkı vermesiyle en sık tercih edilen Vodafone paketlerinden. Uyumlu 4 GB Paketi içinde aynı şekilde 1000 DK her yöne konuşma ve 250 SMS hakları da tanımlanmaktadır.  

 • Uyumlu Bol 5 GB & 1000 DK & 250 SMS Paketi 

Uyumlu Bol 5 GB Paketi satın aldığınızda hattınıza 5 GB internet kullanım hakkı, 1000 Dakika her yöne konuşma, 250 SMS tanımlanır. Fiyatı ise 64 TL’dir. 

 • Uyumlu Bol 6 GB & 1000 DK & 250 SMS Paketi 

Uyumlu Bol 6 GB Vodafone paketleri arasında 70 TL’ye dek alabileceğiniz en uygun paketlerdendir. 6 GB internet paketi, 1000 Dakika ve 250 SMS hakkıyla birlikte bu paketi 66 TL’den satın alabilirsiniz.  

 • Uyumlu Bol 7 GB & 1000 DK & 250 SMS Paketi 

Uyumlu Bol 7 GB Paketi; Uyumlu Paketler listesinde ekleyeceğimiz son pakettir. Uyumlu Bol 7 GB Paketini 72 TL’den satın alabilir ve 7 GB internet, 1000 DK her yöne konuşma, 250 SMS kullanımına başlayabilirsiniz. 

Vodafone Yanımda: Vodafone Kolay Paketler 2022
Vodafone Yanımda: Vodafone Kolay Paketler 2022

Vodafone Yanımda Paketleri 2022 

Vodafone Yanımda uygulamasına özel; Vodafone ucuz faturasız paketler listesi de bulunuyor. Bu paketleri satın almak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirip giriş yapmanız ve ilgili paketi bularak uygulama üzerinden satın almanız gerekiyor. Kullandığınız cihaza göre aşağıdaki bağlantılar üzerinden Google Play Store veya APP Store aracılığıyla güvenli bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.  

Google Play Store’da Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek için tıklayın. 

App Store’da Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek için tıklayın. 

Vodafone Yanımda veya Vodafone Faturasız Kolay Paketler adıyla da bilinen, uygun fiyatlı kullanım imkanı sunan en ucuz Vodafone paketleri şu şekilde; 

 • Süper Kolay Paket 5 

Süper Kolay Paket 5’te “Yok” yok! Tam 5 GB aylık internet kullanım hakkı, 250 SMS ve her yöne 750 DK içeren Süper Kolay Paket 5’in fiyatı sadece 30 TL’dir.  

 • Süper Kolay Paket 8  

Süper Kolay Paket 8, özellikle yeni Vodafone müşterileri için tavsiye edilen en cazip faturasız paketlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. 8 GB internet, 750 DK her yöne arama ve 250 SMS hakkı veren bu paketi aylık 35 TL’den satın alabilirsiniz.  

 • Süper Kolay Paket 12  

Süper Kolay Paket 12, yukarıdaki paketle aynı şekilde yeni gelen müşterilere özel olarak sunuluyor ve aylık 40 TL aracılığıyla bu paketi alacak kullanıcıların hattına 12 GB internet kullanım hakkı, 750 DK her yöne arama, 250 SMS tanımlanıyor.  

Vodafone ucuz paketler listemiz, burada sona eriyor. Turkcell ve Turk Telekom hat sahipleri için de ürettiğimiz faturasız paketler listemize göz atabilir, tüm operatörlerden sahip olduğunuz faturasız hatlar için uygun fiyatlı paketlerden haberdar olarak kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

En Ucuz Turkcell Paketleri 2022 Listesi şu yazımızda; Turkcell En Ucuz Faturasız Paketler (2022)

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir