1. Anasayfa
 2. Mobil Uygulamalar

WhatsApp Durumuna Gizlice Nasıl Bakılır? 2022

WhatsApp Durumuna Gizlice Nasıl Bakılır? 2022
0

WhatsApp durumuna gizlice nasıl bakılır sorusu, milyonlarca kullanıcıya sahip WhatsApp uygulaması ile ilgili en çok merak edilen sorulardan birisidir. Durum atan kişiye belli etmeden, onun gönderisini görüntülemek istiyorsanız; bu yazımız size oldukça faydalı olacaktır.

Birçoğunuzun da bildiği üzere popüler sosyal medya ve iletişim uygulamaları; son dönemlerde kullanıcıların gizliliği üzerine yoğun çalışmalar yapıyor. Daha geçen günlerden paylaştığımız, “Instagram Gizlenen Beğenileri Görme” yazımızda bu konudan bahsetmiştik. Şimdi de bir diğer Stalker problemi olan WhatsApp durumuna gizlice nasıl bakılır sorusu üzerinde duracağız.

WhatsApp Hikayelerine Gizlice Bakmak İçin Uygulamaya Gerek Var Mı?

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda veri toplama uygulamaları giderek artıyor. Bu uygulamalar, oldukça güvendiğimiz App Store ya da Google Play Store gibi platformlarda bile karşımıza çıkabiliyor.

Veri toplama uygulamaları, genellikle bazı özellikleri size sunması karşılığında sizin verilerinizi ele geçiriyor. Takip etmediğiniz hesapları Instagram’da görmenizi sağlayan uygulamaları, bu ekibe örnek olarak gösterebiliriz.

Bu uygulamaların arasında WhatsApp araçları da yer alıyor. WhatsApp üzerinde çevrimdışı görünmenizi, gizlice durumlara bakmanızı sizlere vaat eden bu uygulamalar, aslında sadece verilerinizi çalıyor. Bu yazımızın içerisinde, hiçbir uygulamaya gerek duymadan WhatsApp durumuna gizlice nasıl bakılır sorusuna cevap vereceğiz.

WhatsApp Durumuna Gizlice Bakma

WhatsApp Durumuna Gizlice Nasıl Bakılır?

Yazımızda daha önce de dediğimiz gibi, durumlara gizlice bakabilmeniz için herhangi bir uygulamaya ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken ayarlar kısmında doğru yere gitmek. Aşağıdaki adımları takip ederek, bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz:

İlk olarak WhatsApp ana sekmesinin sağ üst köşesinde yer alan 3 noktaya tıklayın.

Bu 3 noktaya tıkladığınızda açılan menüden “Ayarlar” yazan sekmeye giriş yapın.

Ayarlar kısmına geldikten sonra ise ilk olarak “Hesabım” yazan kısma giriş yapın.

Daha sonra ise “Gizlilik” kısmına girerek, uygulama içi görünürlük ayarlarınızı yönetebileceğiniz ekrana gelin.

Bu ekranda, yine görsellerde de görebileceğiniz “Okundu Bilgisini Devre Dışı Bırak” tuşuna basın.

Tüm işlemler bu kadar. Bu ayarları yaptıktan sonra istediğiniz WhatsApp durumuna gizlice bakabilirsiniz. Umarız, bu yazımız turkishmobile.com takipçileri için faydalı olmuştur. Konu ile ilgili merak ettiğiniz soruları, yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir