Kategoriler

TwelveskyM Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

2020'de çıkması beklenen mobil MMORPG oyunları arasında yer alan TwelveskyM'in kapalı beta tarihi belli oldu. Detaylar yazımda.
TwelveSkyM

PC oyunundan uyarlama olan TwelveskyM, 8 Mayıs 10:00’da kapalı beta testlerine başlıyor. Eski MMORPG oyuncularının yakından bileceği TwelveskyM, geliştirilmiş ve mobil platforma uyarlanmış şekilde geliyor.

Oyunu bilmeyenler için; eğer Karahan’ı biliyorsanız bu oyun onun Global sürümü. Yani oyunu Karahan Mobile gibi düşünebilirsiniz. Oyuna grafiksel ve mekaniksel olarak baktığımda pek mobil platformda tutunamayacağını düşünsem de eski oyuncuların oyunu oynayacağını düşünüyorum.

Özellikle bu zamanlarda mobil MMORPG dünyası bu derece hareketliyken bu grafikler ve mekaniklerle büyük bir oyuncu kitlesi toplamak oldukça zor olacaktır. Oyunda pet sistemi bulunuyor ve genel olarak toplu savaşlarıyla dikkat çekiyor.

TwelveskyM

Oyunda 3 kavim bulunuyor ve bunu Metin2’de ki bayrak olayı gibi düşünebilirsiniz. Kavim savaşları oluyor ve aynı zamanda lonca savaşları gibi toplu savaşlar ön planda tutuluyor.

TwelveskyM kapalı beta

Oyunda ilk olarak gözüme çarpan nokta skill sistemi oldu. Diğer mobil MMORPG oyunlarında aynı anda 4-5 skill kullanabiliyorken TwelveSkyM’de kullanabileceğimiz skill sayısı fazla tutulmuş. Bence oldukça güzel düşünülmüş.

TwelveskyM Sistem Gereksinimleri

  • Galaxy S5 üzeri (ortalama olarak telefonunuzu S5 ile karşılaştırabilirsiniz)
  • CPU: 2.5Ghz Dört-çekirdek, Hafıza: 2G Over

Oyunu oynayabilmek için aman aman bir telefona ihtiyacınız yok.

Oyunun resmi Facebook sayfasını bu link üzerinden takip edebilirsiniz. Kapalı betaya giriş yapacaklara şimdiden iyi oyunlar dilerim.

★ Küresel Sürüm Amerika, Asya ve Avrupa bölgelerini kapsar.

★ Kendi bölgenizi seçmek zorunda değilsiniz. Seçtiğiniz diğer bölgelere katılabilirsiniz.

★ Hangi bölgeyi seçebileceğiniz konusunda seçenekler sunmamıza rağmen, daha yakın sunucuyu seçerek daha iyi bir deneyim yaşayabileceğinize inanıyoruz.

★ Asya, Amerika ve Avrupa bölgelerinde oynamak için tek bir Google, Apple veya Facebook hesabı kullanın. Ancak, bu 3 bölge bağımsız olarak çalışmaktadır. Her bölgenin karakteri, oyun içi parası ve diğer öğeler birbirinin yerine kullanılamaz.

TwelveskyM Facebook sayfasından
TwelveskyM
TwelveskyM
Geliştirici: NTORI
Fiyat: Ücretsiz
‎TwelveskyM
‎TwelveskyM
Geliştirici: Nstori
Fiyat: Ücretsiz+

Mehmet Balaban
Turkish Mobile ekibinde içerik editörü ve video içerik editörü olarak yer alıyorum. Yazılım mühendisliği öğrencisiyim ve mobil teknolojiyi yakından takip ediyorum. Genel olarak MOBA ve Strateji oyunları oynuyorum.