1. Anasayfa
 2. Genel

Türk Telekom Ucuz Paketler (2022)

Türk Telekom Ucuz Paketler (2022)
0

Mobil telefonların hayatımızda ciddi bir yer kazanmış olmasıyla birlikte, telefonlarımızda kullandığımız hatlar için de sürekli yenilikler ve güncellemeler getiriliyor. Bu operatörlerden biri olan Türk Telekom, kullanıcı deneyimi ve fiyat/performans bakımından en çok tercih edilen üç dev operatör listesinde ilk sıraları almayı hak ediyor.

Türk Telekom ucuz paketler 2022 yılına özel olarak derlendi ve hat sahiplerine sunuldu. Dünyanın en büyük operatör şirketlerinden Türk Telekom, artan fiyatlar ve düşen alım gücünü de göz önünde bulundurarak diğer tüm operatör şirketlerinin yaptığı gibi her bütçeye uygun, kullanımı bol Türk telekom ucuz paketler listesi hazırladı.

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türk Telekom faturasız hatlarda tekrar yenilenmeme, taahhüt olmadan alım yapabilme gibi avantajlar bakımından paketlere bakılırsa Türk Telekom faturalı paketlere kıyasla daha cazip olduğu görülebiliyor. Faturasız hat sahipleri için her bütçede cebe uygun gelen, içeriğindeki internet, dakika ve SMS kullanım haklarıyla kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yeterli olan tüm paketler araştırıldı ve değerli okuyucularımız için listelendi.

Türk Telekom Ucuz Paketler - Faturasız Paketler Listesi (2022)
Türk Telekom Ucuz Paketler – Faturasız Paketler Listesi (2022)

Türk Telekom faturasız paket almak için Türk Telekom bayileri, anlaşmalı noktalar ya da bankalara ait internet ve mobil şube kanallarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Telekom uygulamasına özel paketleri de uygulama içinden görüntüleyebilir, tek bir tıklamayla anında satın alarak hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ucuz Paketler (2022)

Türk Telekom’a özel olan Selfy, Mobilist, Süper Sosyal gibi 2022 yeni paketleriyle uygun fiyatlı ve bol içerikli paketleri satın alarak rahatlıkla internet, dakika, SMS ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Türk Telekom ucuz paketler listesi, en uygun fiyat ve en yüksek kullanım hakkı bakımından listelendiğinde listemiz aşağıdaki şekilde görünüyor.

 • Süper Sosyal Yaz 4 Paketi

Süper Sosyal Yaz 4 Paketinde aylık sadece 55 TL fiyatıyla 2 GB İnternet ve Facebook, İnstagram, Twitter ya da YouTube’da kullanılabilecek +2 GB internetin yanı sıra her yöne 750 Dakika arama, her yöne 250 SMS kullanım hakkı sunuluyor.

Süper Sosyal Yaz 4 Paketini satın almak için SÜPER SOSYAL YAZ 4 kısa mesajını, 4545‘e gönderebilirsiniz.

 • Süper Sosyal Yaz 8 Paketi

Aylık 65 TL ile en uygun ve içeriği bol Türk Telekom paketleri arasında yerini alan Süper Sosyal 8 Paketi; 4 GB İnternet ve ek 4 GB İnstagram, Facebook, Twitter, YouTube’da geçerli olacak internet kullanım hakkı sunuyor. Bunların dışında tüm Süper Sosyal Yaz paketlerinde olduğu gibi 750 Dakika her yöne arama ve 250 SMS de paket içinde yer alıyor.

Süper Sosyal Yaz 8 Paketini satın almak için SÜPER SOSYAL YAZ 8 kısa mesajını, 4545‘e gönderebilirsiniz.

 • Süper Sosyal Yaz 16 Paketi

Süper Sosyal Yaz paketleri önerilerimiz arasında son sırada yer alan Süper Sosyal Yaz 16 Paketi içinde kullanabileceğimiz 8 GB İnternet ve buna ek +8 GB sosyal uygulamalarda geçerli internet kullanım hakkı elde ediliyor. Süper Sosyal Yaz 16 Paketinin fiyatı ise aylık olarak 95 TL yerine sadece 85 TL’ye denk geliyor.

Süper Sosyal Yaz 16 Paketini satın almak için SÜPER SOSYAL YAZ 16 kısa mesajını, 4545‘e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız internet paketleri arayışında olanlar ve hatlarında dakika, SMS gibi kullanımlar yapmadıkları için sadece internet içerikli kullanım yapmak isteyenler, sık sık “Türk telekom ucuz internet paketleri” aramaları yapıyorlar. Türk Telekom faturasız hat sahipleri için, faydalanılabilecek 2022 internet paketleri genel olarak Türk Telekom uygulaması veya Türk Telekom şubelerinden satın alınabiliyor.

Aşağıdaki bağlantılar üzerinden Android ve İPhone cihazlarınız için Türk Telekom uygulamasını indirebilir ve internet paketi satın alabilirsiniz. Google Play Store veya APP Store üzerinde sunulan Türk Telekom online işlemler uygulaması, telekomünikasyon şirketinin kendisine ait resmi uygulamadır.

Google Play Store üzerinden Türk Telekom uygulamasını indirmek için tıklayın. >

APP Store üzerinden Türk Telekom uygulamasını indirmek için tıklayın. >

 • Hızlı 5 GB Paketi

Hızlı 5 GB Paketi aracılığıyla 7 gün geçerli olacak 5 GB internet kullanım hakkını, sadece 30 TL’den elde edebilirsiniz. Hızlı 5 GB Paketini yukarıdaki cihazınıza uygun bağlantıdan indirebileceğiniz “Türk Telekom Online İşlemler” uygulaması üzerinden veya Türk Telekom mağazalarından satın alabilirsiniz.

 • Hızlı 10 GB Paketi

Hızlı 10 GB Paketi de aynı şekilde; yukarıdaki bağlantılardan, uygun olanı üzerinden uygulama indirilerek satın alınabilir. Hızlı 10 GB Paketinin 7 günlük fiyatı 40 TL’dir. 7 Gün boyunca 10 GB internet kullanım hakkı sunulur.

 • Hızlı 15 GB Paketi

Hızlı 15 GB Paketi, “Hızlı Paketler” başlığı altındaki Türk Telekom internet paketleri listesinde son önerimizdir. Hızlı 15 GB Paketini 50 TL karşılığında satın alabilir ve 7 gün boyunca 15 GB internet kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom faturasız paketler öneri yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Aynı şekilde diğer dev operatörlerden Turkcell ve Vodafone için de güncel ucuz paketleri, sitemizde bulabilirsiniz. Her operatör için en ince ayrıntısına kadar bütçe ve performans bakımından paketleri araştırdık, sizler için listeledik!

Turkcell Ucuz Paketler başlığımıza şuradan göz atabilirsiniz; Turkcell Uygun Paketler Hangileri? Turkcell Ucuz Paketler (2022)

Vodafone hat sahibiyseniz, o halde Vodafone Ucuz Paketler için şu yazımıza göz atabilirsiniz; En Ucuz Vodafone Paketleri! Vodafone Ucuz Faturasız Paketler (2022)

 

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir