Kategoriler

Special Force M Kapalı Beta Testlerine Başlıyor

PC oyunuyla tanıdığımız Special Force, Special Force M ismiyle mobil platformda kapalı beta testlerine başlıyor. Kapalı beta Tayland ve Filipinler'de gerçekleşecek.
Special Force M mobil aksiyon oyunu

DRAGONFLY şirketi tarafından geliştirilen Special Force M, kapalı beta testlerine başlıyor. Oyun şu an kapalı beta için ön kayıtları topluyor. Kapalı betaya 12 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında başvurabilirsiniz.

Kapalı beta standart olarak sadece Android’e özel olacak ve oyunun testleri tamamlandığında iOS için de oynanabilir olacak. Aynı zamanda Special Force VR: Infiniti War adlı VR oyununun da geliştirmeleri devam ediyor.

Special Force M ile ilgili pek bir bilgi paylaşılmamış olsa da Youtube üzerinden oyunu oynadıklarını iddaa eden birkaç kişi tarafından video paylaşıldı. Oyunun Facebook sayfasından paylaşılan videoların farklı bir oyuna ait olduğu açıklaması yapıldı.

Special Force M Kapalı Betaya Kayıt Olma

Oyunun kapalı betasına giriş yapabilmek için bu link üzerinden ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle giriş yapabilmek için Google hesabınızın ülkesi Filipinler veya Tayland olarak gözükmesi gerekecek. Bir de oyunu oynamak için VPN’e ihtiyaç duyabilirsiniz.

Special Force M

Kapalı betaya 12 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında başvurabilirsiniz. Kapalı beta sonlandığında tüm oyuncu verileri silinecek.

Special Force M Sistem Gereksinimleri

Oyunun belirtilen sistem gereksinimleri Android için şu şekilde;

  • Android 7.0 (Nougat) veya daha yüksek sürüm / RAM 3GB veya daha yüksek (Galaxy S6 ve üstü eşdeğer cihazlar)

Oyunun sistem gereksinimlerine bakarsak grafik olarak iyi seviyede grafiklerle karşılaşacağız gibi gözüküyor. Paylaşılan videolardaki grafikler çıkarsa da DRAGONFLY şirketinin optimizasyon konusunda daha fazla çalışması gerektiğine karar kılabiliriz. Kapalı betayı oynayacak olanlara şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Mehmet Balaban
Turkish Mobile ekibinde içerik editörü ve video içerik editörü olarak yer alıyorum. Yazılım mühendisliği öğrencisiyim ve mobil teknolojiyi yakından takip ediyorum. Genel olarak MOBA ve Strateji oyunları oynuyorum.