1. Anasayfa
 2. Finans Uygulamaları

Papara’dan Binance Para Gönderme

Papara’dan Binance Para Gönderme
0

Kripto para piyasası içerisinde yer almakta olan ve bu piyasa içerisindeki en büyük kripto para platformu Binance’a para gönderme işlemleri için insanlar Papara tercih edebilmekte. Bu konu ile alakalı olarak da Papara’dan Binance para gönderme sorgusunda birçok araştırılma sağlanmaktadır.

Son dönemler içerisinde oldukça popüler bir hale gelmekte olan kripto paralar içerisinde yatırımda bulunmak isteyen kişiler, Papara’dan Binance para gönderme konusunda çeşitli araştırmalar sağlıyor. Birçok kripto para satın alımı için eskiden Papara üzerinden gönderim sağlanmaktaydı. Ancak son birkaç senedir hükümet tarafından gelmekte olan çeşitli engellemelerden ötürü artık Papara üzerinden kripto para platformlarına para gönderme işlemlerine izin verilmemektedir. Bu nedenle Binance platformuna para göndermek için daha farklı ödeme alternatifleri seçebilmek daha iyi olacaktır.

Binance’a Nasıl Para Gönderilir?

Papara’dan Binance para gönderme işlemleri artık çalışmamasından ötürü, farklı ödeme alternatifleri ile beraber Binance’a para gönderme seçenekleri kullanımları sağlayabilirsiniz. Bunun için ise;

 • İlk olarak BinanceTR uygulamasını indirerek kaydınız yok ise direkt olarak telefonunuza bu uygulamayı indirin. Ancak bu durum içerisinde Binance Global ve BinanceTR platformları birbirinden ayrı bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Uygulamayı yükleyip üyeliğinizin girişini sağladıktan sonrasında ise, cüzdan kısmı üzerinden TRY para birimi seçimleri gerçekleştirerek banka kartı, kredi kartı gibi farklı alternatifler üzerinden para gönderme işlemleri sağlanabilmektedir.
 • Uygulamanın ekran kısmında yer almakta olan yatır kısmı üzerinden yatırım işlemlerini gerçekleştirdikten birkaç dakika içerisinde platformdaki cüzdanınıza para gözükecektir.
 • Daha sonrasında yatırılmakta olan bu para ile, TRY parametresi içerisinde yer almakta olan dilediğiniz kripto parayı satın alarak cüzdanda görme şansı bulabilirsiniz.

Yapılan bu işlemler, tam tersi bir şekilde uygulanarak da para yatırma yerine çekme işlemleri uygulanabilmektedir. Cüzdan kısmınızda yer alan kripto para varlıkları, ilk önce TRY olarak çevirerek, para çekme kısmı üzerinden oldukça kolay bir şekilde banka hesabınıza aktarım gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak para çekme kısmı alanı üzerine geçerek IBAN’ınızı ve çekeceğiniz miktarı yazarak onaylandıktan saniyeler içerisinde paranız, banka hesabınıza geçecektir.

Resmi Gazete üzerinden yürürlüğe girmekte olan kripto para mevzuatlarına göre, elektronik kuruluşların, kripto para platformlarına para yatırması engellenmiştir. Bu yasak ile beraber Papara’dan Binance para gönderme haricinde, Ininal ya da benzeri kartlar ile beraber para yatırmaya izin verilmemeye başlandı. Ülkemizde en çok tercih edilmekte olan kripto para platformu olan Binance üzerinden para yatırmanın en kolay yollarından birisi Papara olmakta. Bunun haricinde birçok kullanıcı da borsa içerisinde parasını bu şekilde yatırabilmekte.

Ancak son gelen kararlar ile beraber Papara’dan Binance para gönderme işlemleri engellendi. Böylece, insanlar Binance platformuna para yatırmak istedikleri zaman, diğer banka alternatiflerini kullanması gerekmekte. Bu nedenle sizde para yatırma işlemleri için diğer platformları tercih edebilirsiniz.

Papara ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir