LoL Mobile: Wild Rift Erken Erişim İndirilemiyor Hatası

Recep Yurtören
2 Minimum Okuma Süresi
LoL Mobile Wild Rift Erken Erişimde

2020’nin en çok beklenen mobil oyunu olan LoL Mobile: Wild Rift 1 Mayıs itibariyle erken erişime açıldı. Riot Games’in 10. yılına özel tanıttığı mobil oyunlarından LoR Mobile ve TFT Mobile’ın çıkmasıyla birlikte tüm gözler LoL Mobile’a yönelmişti. Ardından geliştirici ekip yayınladığı video ile 2020 içerisinde oyunu görebileceğimizi açıklamış ve yetiştirebilmek için ellerinden geleni yaptıklarını söylemişti.

1 Mayıs sabaha karşı oyun habersiz bir şekilde erken erişime açıldı ve oyunu indirmek isteyen oyuncular ‘indirilemiyor’ hatasıyla karşılaştılar. İlk olarak hatanın sebebinin oyun yeni erken erişime açıldığı için olduğu düşünülse de yapılan açıklamayla birlikte Riot Games’in hala sunucuyu yapılandırdığı belirtildi. Yapılan açıklamanın çevirisi şu şekilde;

Riot hala sunucuyu yapılandırıyor, bu yüzden şu anda yükleyemiyorsunuz ancak şimdi LoL Mobile’da bir beta testi yaptığınızdan eminim.

Bende dahil birçok kişi Riot’un neden böyle bir şey yaptığına anlam veremese de erken erişime kayıt yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

LoL Mobile: Wild Rift Erken Erişime Kayıt Olma

Şu an Riot’un erken erişim ile ilgili ne planladığı belirsiz olsa da oyunu daha önceden oynayabilmek ve deneyebilmek için erken erişime kayıt yaptırmanız avantaj sağlayabilir.

Erken erişime bu link üzerinden katılabilirsiniz. Eğer oyunun indirme kısmında hala ön kayıtta olduğunuz yazıyorsa erken erişime katılamamışsınız demektir. ‘Yükle’ yazıyorsa başarıyla erken erişim kaydınız olmuştur. Tabi oyunu şu an için indirebilmek mümkün değil.

LoL Mobile: Wild Rift indirilemiyor hatası

İlerleyen zamanlarda erken erişim oyuncuları için bir beta düzenlenebilir ve oyunu deneme fırsatı sunulabilir. Tabi bunun ne zaman gerçekleşeceğiyle ilgili herhangi bir açıklama bulunmuyor. Sadece bu olaydan anladığım kadarıyla oyunu bekleyen çok fazla oyuncu var 🙂 Mobil MOBA oyunları için işler oldukça zorlaşacak gibi görünüyor.

LoL Mobile: Wild Rift Çıkış Tarihi Belli mi?

Oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir açıklama yok. Sadece 2020’ye yetiştirmeye çalıştıklarını biliyoruz. LoR Mobile ve TFT Mobile’ın çıkmasıyla birlikte geriye LoL: Wild Rift kaldı ve oyun hakkında LoL Mobile: Wild Rift İlk Olarak OPPO Cihazlardan mı Oynanabilecek? gibisinden oldukça fazla söylenti çıkmaya başladı.

Anlayacağınız oyunu oynayabilmemiz için belirsiz bir süre daha geçmesi gerekiyor. Oyunla ilgili anlık gelişmeler ve bilgiler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bu makaleyi paylaş
1 Yorum
  • Bende diyorum niye innmiyo bu. Bitek senin ssitende lol mobile inmeme sorunu açıklaması var eyv kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir