1. Anasayfa
 2. Mobil MOBA Oyunları

LoL Mobile: Wild Rift Erken Erişim İndirilemiyor Hatası

LoL Mobile: Wild Rift Erken Erişim İndirilemiyor Hatası
1

2020’nin en çok beklenen mobil oyunu olan LoL Mobile: Wild Rift 1 Mayıs itibariyle erken erişime açıldı. Riot Games’in 10. yılına özel tanıttığı mobil oyunlarından LoR Mobile ve TFT Mobile’ın çıkmasıyla birlikte tüm gözler LoL Mobile’a yönelmişti. Ardından geliştirici ekip yayınladığı video ile 2020 içerisinde oyunu görebileceğimizi açıklamış ve yetiştirebilmek için ellerinden geleni yaptıklarını söylemişti.

1 Mayıs sabaha karşı oyun habersiz bir şekilde erken erişime açıldı ve oyunu indirmek isteyen oyuncular ‘indirilemiyor’ hatasıyla karşılaştılar. İlk olarak hatanın sebebinin oyun yeni erken erişime açıldığı için olduğu düşünülse de yapılan açıklamayla birlikte Riot Games’in hala sunucuyu yapılandırdığı belirtildi. Yapılan açıklamanın çevirisi şu şekilde;

Riot hala sunucuyu yapılandırıyor, bu yüzden şu anda yükleyemiyorsunuz ancak şimdi LoL Mobile’da bir beta testi yaptığınızdan eminim.

Bende dahil birçok kişi Riot’un neden böyle bir şey yaptığına anlam veremese de erken erişime kayıt yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

LoL Mobile: Wild Rift Erken Erişime Kayıt Olma

Şu an Riot’un erken erişim ile ilgili ne planladığı belirsiz olsa da oyunu daha önceden oynayabilmek ve deneyebilmek için erken erişime kayıt yaptırmanız avantaj sağlayabilir.

Erken erişime bu link üzerinden katılabilirsiniz. Eğer oyunun indirme kısmında hala ön kayıtta olduğunuz yazıyorsa erken erişime katılamamışsınız demektir. ‘Yükle’ yazıyorsa başarıyla erken erişim kaydınız olmuştur. Tabi oyunu şu an için indirebilmek mümkün değil.

LoL Mobile: Wild Rift indirilemiyor hatası

İlerleyen zamanlarda erken erişim oyuncuları için bir beta düzenlenebilir ve oyunu deneme fırsatı sunulabilir. Tabi bunun ne zaman gerçekleşeceğiyle ilgili herhangi bir açıklama bulunmuyor. Sadece bu olaydan anladığım kadarıyla oyunu bekleyen çok fazla oyuncu var :) Mobil MOBA oyunları için işler oldukça zorlaşacak gibi görünüyor.

LoL Mobile: Wild Rift Çıkış Tarihi Belli mi?

Oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir açıklama yok. Sadece 2020’ye yetiştirmeye çalıştıklarını biliyoruz. LoR Mobile ve TFT Mobile’ın çıkmasıyla birlikte geriye LoL: Wild Rift kaldı ve oyun hakkında LoL Mobile: Wild Rift İlk Olarak OPPO Cihazlardan mı Oynanabilecek? gibisinden oldukça fazla söylenti çıkmaya başladı.

Anlayacağınız oyunu oynayabilmemiz için belirsiz bir süre daha geçmesi gerekiyor. Oyunla ilgili anlık gelişmeler ve bilgiler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 2 Mayıs 2020

  Bende diyorum niye innmiyo bu. Bitek senin ssitende lol mobile inmeme sorunu açıklaması var eyv kardeşim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir