1. Anasayfa
 2. MMORPG

Knight Online Mobile Açık Beta Olarak Açıldı

Knight Online Mobile Açık Beta Olarak Açıldı
2

Knight Online Mobile olarak görebileceğiniz Knight Empire Online açık beta testlerine başladı. Oyunla ilgili bir önceki yazım olan Knight Online Mobile Cihazlara mı Geliyor? yazımda detaylardan bahsetmiş ve oyunun yakın zamanda oynanabilir olacağı söylemiştim.

Oyun 1 Mayıs itibariyle açık beta testlerine başladı ve oyuncu sayısıyla beni bile şaşırtmayı başardı. Şaşırdığım nokta oyun resmi yani NTTGame tarafından onaylı olmamasına rağmen oldukça kalabalıktı. Youtube videoları sürekli telif yiyor ve oyunda pek kalıcı olacak gibime gelmiyor. Zaten Play Store veya App Store’da yayınlanması imkansız gibi duruyor. (NTTGame ile herhangi bir anlaşma yapılmadığı sürece)

Özellikle Cabal Mobile, Silkroad Mobile ve Aura Kingdom 2 gibi PC MMORPG oyunlarının mobil platforma gelmesiyle NTTGame’in de Knight için resmi olarak çalışmalara başlaması güzel olurdu :)

Knight Mobile oyununa dönecek olursak; oyun açık betada olduğu için bazı kısımlar aktif değil ve buglarla karşılaşmanız oldukça normal. Karşılaştığınız bugları geliştirici ekibine bildirebilirsiniz.

Oyunu bir süre boyunca deneme fırsatım oldu ve bu sürenin çoğu pingle uğraşmakla geçti. Büyük ihtimal oyun kalabalık olduğu için sunucu yetersiz kaldı. Tabi bunlar çözülebilecek sorunlar. Önemli olan NTTGame tarafı :)

Knight Online Mobile Nasıl İndirilir?

Oyun Play Store veya App Store’da bulunmuyor. APK olarak indirmeniz gerekiyor ve iOS cihazlarda şu an için oynanabilme imkanı yok. Geliştirici ekibin belirttiğine göre ilerleyen zamanlarda iOS için de gelecekmiş.

Knight Mobile Açık Beta

Öncelikle oyunun sitesine giriş yapın. Ardından ‘indirilecekler’ kısmından en güncel versiyonu indirin ve kurun. Sonrasında üye olarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

APK’nın güvenirliği hakkında dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Tekrardan oyunun resmi bir oyun olmadığını hatırlatayım. Tercih tamamen size ait.

Resmi olarak Knight Mobile Gelir mi?

Knight Mobile ile alakalı NTT Game tarafından bir açıklama olmasa da son zamanlarda çoğu eski MMORPG oyununun mobil platforma gelmesiyle birlikte yavaş yavaş Knight’ta konuşulmaya başlandı.

Bilindiği üzere NTT Game’in halihazırda mobil oyunları bulunuyor. (Knights of Dungeon & Wrath of Dragon) Yani mobil oyun geliştirme konusunda geçmişleri ve tecrübeleri bulunuyor. Belki ilerleyen zamanlarda NTT Game’den Knight Online Mobile hamlesi görebiliriz. Bunu zaman gösterecek. Knight Empire Online oyununu oynayacak olanlara şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Güncellemeyi yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

 2. Ya bir yardimci olun ben kummad exp kasarken carim yaratıkların üstüne gidiyor nasıl duzeltmeliyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir