Kategoriler

Kısa Süreliğine Bedava Olan Uygulama ve Oyunları Takip Edin: AppSales

Mobil oyun ve uygulama pazarı gün geçtikçe yükselmeye devam ediyor. Bir oyunu veya uygulamayı satın almadan önce fiyat grafiğini görmek, indirimlerden haberdar olmak bizi daha tutarlı biri yapabilir. Aynı zamanda kısa süreliğine ücretsiz olan oyun veya uygulamaları takip etmekte öyle.
İndirimdeki ve ücretsiz olan uygulamaları görme appsales uygulaması

Kısa süreliğine bedava olan uygulama ve oyunları takip edebilmek bir uygulama sayesinde oldukça kolay hale geliyor. Aynı zamanda bu uygulamayla; satın almak istediğiniz uygulama veya oyunların fiyat grafiğini kontrol edebilir, uygulama veya oyun indirime girdiğinde haberdar olabilir ve en çok takip edilen uygulama veya oyunları görebilirsiniz.

Anlayacağınız bu uygulama parayla satılan uygulama ve oyunlar için biçilmiş kaftan. Örnek olarak; en çok takip edilenlerden olan Minecraft, MX Player Pro veya Nova Launcher Prime indirime girer mi? sorusunun yanıtını bu uygulamayla rahatça bulabilirsiniz.

Sosyal medyada sıkça gördüğünüz “bu oyunlar ve uygulamalar ücretsiz oldu” başlığı da büyük ihtimalle bu uygulama sayesinde açılıyor 🙂

Uygulama Türkçe dil desteğine sahip ancak fiyat grafiğini görüntülerken TL para birimini kullanamıyoruz.

Kısa Süreliğine Bedava Olan Uygulama ve Oyunları Takip Etmek

AppSales uygulaması ve internet sitesi ile sadece Play Store’da indirimde olan uygulama veya oyunları takip edebilirsiniz. Uygulamanın iOS desteği bulunmuyor.

AppSales
AppSales
Geliştirici: ts-apps
Fiyat: Ücretsiz

Uygulamayı kullanmak ücretsiz ancak ücretli versiyonu da bulunuyor. Yıllık 5,39 TL (değişebilir) ödeyerek; reklamsız kullanım, geçmiş 1 yıla göre fiyat analizi, (ücretsiz kullanımda 60 günü gösteriyor) İzleme listesi limitinin 200’e çıkarılması ve öncelikli e-posta desteği gibi ekstralara sahip olabilirsiniz. Kısa süreliğine ücretsiz olan uygulama ve oyunları görebilmek için para ödemeniz gerekmiyor.

İndirime girmesini beklediğiniz uygulama veya oyun varsa takip listenize eklediğinizde uygulama size indirime girdiğinde haber veriyor. Sahip olduğunuz uygulama veya oyunlar gözüküyorsa sola kaydırarak görünmelerini engelleyebilirsiniz.

AppSales Uygulaması

Uygulama ücretsiz kullanım için oldukça yeterli ve faydalı işlevler sunuyor. Özellikle kısa süreliğine bedava olan uygulama ve oyunları takip edebilmek yeni eğlenceler bulmamıza vesile olabiliyor.

AppSales uygulaması ve internet sitesi

Yukarıda da bahsettiğim gibi uygulamanın aynı zamanda bir internet sitesi de bulunuyor. Uygulamayı indirmek istemiyorsanız internet sitesi üzerinden ücretsiz olan uygulama ve oyunları takip edebilirsiniz.

Tabi internet sitesi üzerinden fiyat takibi ve indirime girdiğinde bildirim alma gibi özellikler kullanılamıyor. En çok takip edilen, indirime giren veya ücretsiz olan uygulama veya oyunları internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Umarım yakın zamanda TL para birimini de dahil ederler.

Gamze Ünal
Turkish Mobile ekibinde içerik editörü, grafiker ve sosyal medya yöneticisi olarak yer alıyorum. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinde okuyorum ve mobil teknolojiyi yakından takip ediyorum. Genel olarak uygulamalar üzerine yoğunlaşmış durumdayım.