Kategoriler

Instagram Stalker Rehberi

Instagram stalk ile ilgili çoğu uygulamanın kullanımını anlattım ve artık sıra bunları bir araya toplamaya geldi. Bu yazıda Instagram stalk için gelebileceğiniz son seviyeye kadar her uygulama yer alıyor.
Instagram Stalker Rehberi

Daha önceden Instagram Stalk Uygulamaları ile ilgili birçok yazı oluşturdum. Bu yazı da ise; bu uygulamaları Instagram Stalker Rehberi adı altında toplamaya çalışacağım.

Yardımcı uygulamalar sayesinde Instagram’da gizli veya açık profil fark etmeksizin herkesi en ince ayrıntısına kadar stalklamak mümkün. Tabi bu yardımcı uygulamaların güvenliği konusunda hep belirttiğim gibi kişisel karar almak gerekiyor. Paylaşacağım uygulamaları güvenliğinizle alakalı olarak kullanıp/kullanmamak size kalmış.

Bu yazıyla birlikte; Instagram’da gizli hesapların içeriğini ve hikayelerini görebilecek, Instagram hikayelerini gizli izleyebilecek ve indirebilecek ve aynı zamanda sizi kim takipten çıkmış gibi detayları öğrenebileceksiniz.

Sadece bu kadar da değil. Aşağıda paylaşacağım uygulamalar kendi içerisinde; Instagram’da sizi engelleyenleri görme, DM’leri gizlice okuma ve Instagram reklamlarını engelleme gibi özellikler de içeriyor.

Uygulamalara geçmeden önce bu uygulamaların arasında ‘Instagram profilinize bakanları görme‘ gibisinden bir uygulama olmadığını belirtmem gerekiyor. İnternette çok fazla bu soruyla karşılaştığım için yazma gereği duydum. Instagram’da böyle bir şeyi görmek mümkün değil. O yüzden bu tarz uygulamalara inanmayın. Dipnotumu da verdiğime göre uygulamalara geçebiliriz.

Instagram Gizli Hesapların İçeriğini ve Hikayelerini Görmek

Instagram Gizli Profillerin İçeriğini ve Hikayelerini Görmek

Instagram’da üçüncü parti bir uygulama sayesinde kolayca gizli hesapların içeriğini, öne çıkarılmış hikayelerini ve yeni hikayelerini görebilirsiniz. Uygulama havuz mantığıyla çalışıyor ve siz uygulamaya giriş yaptığınızda da sizin ve takip ettiğiniz herkesin profillerini kaydediyor. Bu şekilde farklı bir kişi sizin hesabınızı aradığında hesabınızı görüntüleyebiliyor.

Anlayacağınız uygulama pek tekin değil ancak gizli bir hesabı görmek için en kolay yol. Sorun yok, fake hesap ile giriş yaparım diye düşünüyorsanız; en az 50 takipçinizin olması gerekiyor.

Uygulama %95 ihtimalle gizli hesabın içeriğini ve hikayelerini gösteriyor. En azından ben daha göstermediği hesapla karşılaşmadım. Günlük 4 adet ücretsiz hakkınız var. Postegro kullanımı yazımdan detaylarını öğrenebilirsiniz. Uygulamanın şu an için iOS desteği bulunmuyor.

Güncelleme (23 Haziran 2020): Bu yazıyla ilgili son güncellemedir. Uygulama Play Store’dan kaldırıldı. Uygulamanın sürekli güncellemesi çıktığı için yeni iki yazı oluşturma gereği duydum. Uygulama; LiLi ve Postegro olarak ikiye ayrıldığı için iki uygulamadan birisini kullanabilirsiniz. Sadece isimleri farklı. Yeni yazılarımı sürekli güncelleyeceğim.

>> Yeni Yazılarım: Postegro APK & LiLi APK <<

Instagram Hikayelerini Gizli İzlemek ve İndirmek

Instagram Hikayelerini Gizli İzlemek ve İndirmek

Instagram’da stalklamak istediğiniz profil herkese açık veya siz takip ediyorsanız hikayelerini kolayca görünmeden izleyebilir ve indirebilirsiniz. Profili herkese açıksa kolayca storieswatch sitesi üzerinden hikayelerine ulaşabilirsiniz. Uygulama isterseniz; Zoomie uygulamasını kullanabilirsiniz. Zoomie uygulaması hesabınızla giriş yapmadan güvenle kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Android ve iOS için de bulunuyor.

Eğer profili gizli ve siz takip ediyorsanız yine sorun yok. InstaPro (aşağı da bahsedeceğim) veya Instagram için Takipçi Analizi uygulaması ile kolayca takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini görünmeden izleyebilir ve indirebilirsiniz.

Takipçiler ve Takip Etmeyenler
Takipçiler ve Takip Etmeyenler
Geliştirici: Snow Peak Apps
Fiyat: Ücretsiz
‎Followers Track, for Instagram
‎Followers Track, for Instagram
Geliştirici: KNOWHOW APPS
Fiyat: Ücretsiz+

Aynı zamanda uygulamanın; sizi takip etmeyenleri görme, sizi engelleyenleri görme ve takipten çıkaranları bildirim alma gibi özellikleri de bulunuyor.

Eğer Android kullanıcısıysanız bu işlemler için alt başlıkta bahsedeceğim InstaPro uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim. Instagram’la aynı tasarıma sahip ve çok daha fazla özellik sunuyor.

Instagram Yerine Instagram Pro Kullanmak

InstaPro

Eğer Android kullanıcısı iseniz InstaPro bulunmaz bir nimet diyebilirim. Uygulama tasarım anlamında Instagram ile tamamen aynı ancak çok daha fazla özellik sunuyor. Bu özellikler;

  • DM’leri gizli okuma
  • Hikayeleri gizli izleme
  • Hikayeleri, gönderileri ve IGTV videolarını indirme
  • Sizi takip etmeyenleri ve takibi bırakanları görme
  • Android’ten daha kaliteli hikayeler yükleme
  • Instagram reklamlarını engelleme

Bu özellikleri ayarlar kısmından istediğiniz zaman açıp/kapatabilirsiniz. Instagram Pro uygulaması bunlar dışında daha birçok özellik sunuyor. Uygulamanın daha fazla detayı için Instagram Yerine InstaPro Kullanarak Yapabileceğiniz 5 Şey adlı yazımı okuyabilirsiniz. İndirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

Uygulamanın güvenirliliği konusunda bir bilgim yok ancak ben kullanmaya başladıktan sonra orijinal Instagram uygulamasını gereksiz gördüğüm için sildim. Kullanıp/kullanmamak size kalmış.

Instagram Stalker Rehberi

Instagram stalk uygulamaları bu şekilde. Nerede, kimde kullanıp/kullanmayacağınız size kalmış 🙂 Uygulamaların hiçbiriyle bir bağlantım bulunmuyor ve güvenlik sorunu yaşamanız olası olabilir. Ya da olmayabilir de. Farklı bir amaç için uygulama arıyorsanız yorum yaparak belirtebilirsiniz. Bu şekilde belki yazıyı okuyanlar belki de ben yardımcı olabilirim.

Instagram stalk uygulamaları

Uygulamalar Instagram politikalarıyla çeliştiği için kaldırılmış olabilir. Böyle bir durumda Google üzerinden arama yaparak indirebilirsiniz. Aynı zamanda yorumda yaparsanız yazıya güncelleme sağlarım. Bu uygulamalar stalk için her imkanı sunduğundan dolayı alternatiflerini ekleme gereği duymadım. Diğer yazılarımdan alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Instagram stalk için kullandığınız ve memnun olduğunuz farklı uygulamalar varsa yorum yaparak belirtebilirsiniz. Umarım faydalı olmuştur.

Melisa
Turkish Mobile ekibinde içerik editörü ve sosyal medya yöneticisi olarak yer alıyorum. İstanbul Üniversitesinde İşletme bölümü öğrencisiyim ve sosyal medya yönetimi ilgi alanım. Genel olarak sosyal ağ içerikleri üzerine yoğunlaşmayı düşünüyorum.