1. Anasayfa
 2. Sosyal Ağ Uygulamaları

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütmek İçin 5 Yöntem

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütmek İçin 5 Yöntem
0

İnstagram profil fotoğrafları, küçük görünümleri yüzünden genellikle yeterince net görülemiyor. Bir hesabın her yerini incelemek isteyen takipçilerimize özel, tüm İnstagram fotoğraf büyütme yöntemlerini tek bir yazıda derledik.

İnstagram, her geçen gün hayatımızda daha fazla yer kaplamaya devam ediyor. Neredeyse insanların kimliği haline gelen uygulama, ne yazık ki bazı konularda bize tam bir özgürlük sağlamıyor. Bunlardan biri de profil fotoğraflarınının büyümeme sorunu!

İnstagram kullanıcıları, başka hesapların profil resimlerini büyütemiyor; yan sekmede açıp indiremiyor. Stalker takipçilerimiz için bu durumu düzeltiyoruz. Bugün sizlere birçok farklı yöntem göstereceğiz, hoşunuza giden yöntemleri kullanabilir ve istediğiniz İnstagram profil fotoğrafını büyütebilirsiniz.

Web Üzerinden İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Bugün size göstereceğimiz yöntemlerden ilki web tarayıcısı üzerinden profil fotoğrafı görüntülemek. İlk olarak varsayılan tarayıcınız üzerinden İnstagram hesabının profil fotoğrafının üzerine gelin. Üzerine basılıp tutup, fotoğrafı yan sekmede / grupta aç seçeneğine tıklayın. Böylelikle fotoğrafın orjinal halini görebilirsiniz.

Web Sitesi İle Profil Fotoğrafı İndirme

Bu yöntemde, instadp internet sitesine girin. Ardından Profile Pictures Downloader sekmesine giriş yapın. Görmek istediğiniz profilin kullanıcı adını bu sekme içerisinde aratın. Ardından ilerle tuşuna basıp, ayarlar kısmından tam boyu seçeneğini tercih edin. Son olarak bu kısımda fotoğrafı istediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz.
Eğer söz konusu site kullanıma kapalı ise izuum.com web sitesine gidebilir, oradan da benzer ayarları yaptıktan sonra profil fotoğrafını bilgisayar veya telefonunuza indirebilirsiniz.

İnstagram Profil Resmi İndirme

IOS Cihazlarda İnstagram Profil Resmi Büyütme

IOS bir işletim sistemine sahip cihazınız varsa, ilk olarak “Büyük Profil Fotoğrafı” isimli mobil uygulamayı App Store üzerinden indirin. Uygulamayı açtıktan sonra kullanıcı adını aratıp, istediğiniz profil fotoğrafını indirebilir veya görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sayı sınırınız da yok!

Android Cihazlarda İnstagram Profil Fotoğrafı İndirme

Eğer Android bir telefona sahipseniz, vermiş olduğumuz linkteki uygulamayı indirebilir, doğrudan profil fotoğraflarını; tıpkı İnstagram’da aratır gibi arayabilirsiniz.

Sizlere vermiş olduğumuz uygulamalar, web siteleri ve metotlar eminiz ki ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak ve İnstagram profil fotoğrafı büyütecektir. Bu tip uygulama ve yazılımların en büyük problemi ise çok fazla sayıda reklam içeriyor olmalarıdır. Eğer sizin bildiğiniz daha sağlıklı ve hızlı bir yöntem varsa, yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz soruları ve istek yazılarınızı da aynı şekilde yorumlar bölümünden bizlere söyleyebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir