1. Anasayfa
 2. Mobil Uygulamalar

Instagram Gizli Hesapların Hikayelerini Görmek 2023

Instagram Gizli Hesapların Hikayelerini Görmek 2023
0

Instagram Gizli Hesapların Hikayelerini Görmek konusu çoğu kaynak tarafından, mümkün değil şeklinde içerik paylaşılmış. Bu ne kadar doğru? Üçüncü parti bir uygulama sayesinde Instagram’da gizli profillerin hikayelerini görebilirsiniz.

Instagram stalkerlarının en büyük sorunu kuşkusuz ki gizli hesaplardır. Herkese açık profillerin kolay bir şekilde içeriğini görebilir ve hikayelerini izleyebilirken, gizli hesaplara ulaşmamızın tek yolu takip etmektir.

Bu takip etme olayı bazı zamanlar için zor bir hale gelebiliyor. Takip isteğimiz kabul edilmiyor, stalklamak istediğimiz kişi eski sevgilimiz olduğu için takip etmemiz uygunsuz kaçıyor.. Gibi uzayan bir listeyle kişinin profiline ulaşamıyoruz.

Hele ki stalklamak istediğimiz kişi en profesyonel şekilde hazırlanmış bir sahte profili bile kabul etmiyor ise Instagram gizli hesapların hikayelerini görmek imkansız hale geliyordu. 4-5 ay önce imkansız olarak gözüken bu işlem şu an üçüncü parti bir uygulama sayesinde kolayca yapılabiliyor.

Gizli hesabın kullanıcı adını girmeniz hem içeriğini hem öne çıkarılmış hikayelerini hem de hikayelerini görmenize yetiyor.

Instagram Gizli Hesapların Hikayelerini Görmek

Instagram Gizli Hesapların Hikayelerini Görmek

Daha önceden Instagram Gizli Hesapların İçeriğini Görmek başlıklı bir yazı paylaşmış ve Postegro uygulamasından bahsetmiştim. Bu sırada uygulama sadece gizli hesabın fotoğraflarını ve öne çıkarılmış hikayelerini gösteriyordu.

Yeni gelen güncellemeler ile birlikte Postegro uygulaması üzerinden gizli profilin hikayelerini de görmek mümkün kılındı. Bu güncellemeyle birlikte gizli hesabın takip ettiklerini, takipçilerini, fotoğraflarını, öne çıkarılmış hikayelerini ve normal hikayelerini görebilirsiniz.

Postegro Güvenli mi?

Uygulamanın kullanımına geçmeden önce uygulamanın kesinlikle yasal ve etik olmadığından bahsetmem gerekiyor. Uygulama data toplama prensibiyle çalışıyor ve siz giriş yaptıktan sonra sizin takip ettiğiniz herkesin profillerini depoluyor. Aynı şekilde sizin profilinizi de depolamış oluyor.

Instagram Gizli Profillerin Hikayelerini Görmek

Haliyle uygulama Instagram’ın politikaları ile de ters düşüyor. Bu yüzden uygulamayı kullanıp, kullanmama kararı tamamen size kalmış. Uygulama istediği takdirde şifreleri de depolayabilir. Fake hesaptan kullanmak isterseniz en az 50 takipçinizin olması gerektiğini unutmayın. Eğer hikayelerini gizli izlemek istediğiniz kişinin profili gizli değilse veya takip ediyorsanız daha güvenli yöntemleri anlattığım Instagram Hikayelerini Gizli İzlemek ve İndirmek adlı yazımı okuyabilirsiniz.

Postegro Kullanımı

Öncelikle uygulamayı indirin.

Güncelleme (23 Haziran 2020): Bu yazıyla ilgili son güncellemedir. Uygulama Play Store’dan kaldırıldı. Uygulamanın sürekli güncellemesi çıktığı için yeni iki yazı oluşturma gereği duydum. Uygulama; LiLi ve Postegro olarak ikiye ayrıldığı için iki uygulamadan birisini kullanabilirsiniz. Sadece isimleri farklı. Yeni yazılarımı sürekli güncelleyeceğim.

>> Yeni Yazılarım: Postegro APK & LiLi APK <<

Postegro uygulamasının App Store yani iOS için desteği şu anlık bulunmuyor. Uygulama geliştiricisinin belirttiğine göre yakın zamanda uygulama iOS desteğine de sahip olacakmış.

Uygulamayı indirdikten sonra kendi hesabınız veya fake hesabınız ile giriş yapın. Uygulamaya giriş yapabilmek için en az 50 takipçinizin olması gerekiyor.

Ardından ‘Gizli Profilleri Görüntüleyin’ seçeneğine tıklıyoruz.

Postegro uygulaması

Bana kim baktı?: Uygulama üzerinden sizin profilinize bakanları görebilirsiniz. Tabi bunun için ücret ödemeniz gerekiyor.

Hikayeleri görüntüle: Gizli profilin öne çıkardığı hikayeleri görebilirsiniz.

Mağaza: Reklamları kaldırmak, profilinize bakanları (uygulamayı kullananlardan) görmek gibi özellikleri satın alabilirsiniz.

Sonrasında hikayelerini görmek istediğimiz gizli hesabın kullanıcı adını arama kısmına yazıyor ve tüm içeriğine ulaşabiliyoruz.

Postegro nedir, Postegro kullanımı

Dur, hayır bir sorun var göremiyorum! ‘Bu kullanıcının gönderilerini şu an için görüntüleyemiyoruz. Ancak mümkün olan en kısa sürede kullanıcının gönderilerini göstereceğiz.’ şeklinde hata alırsan:

Demek ki profilini görmek istediğin kişinin takipçilerinden kimse bu uygulamayı kullanmıyor. (%90 ihtimalle gizli profili gösteriyor)

İlerleyen sürelerde tekrar deneyebilir veya benzer uygulamaları denemeye başlayabilirsin. (Ghosty gibi)

Son olarak tekrardan uygulamanın güvenlik açısından sorun yaratabileceğini, Instagram politikaları ile çakışmakta olduğunu ve gizlilik ihlali yaptığını belirterek yazımı sonlandırıyorum.

Daha fazla özelliğe sahip olan ve daha farklı bir Instagram deneyimi yaşamak istiyorsanız Instagram Yerine InstaPro Kullanarak Yapabileceğiniz 5 Şey adlı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Sevgili turkishmobile.com takipçileri, bu yazımızda sizler için Instagram Gizli Hesapların Hikayelerini Görmek konusundan bahsettik. Siz de bu yöntemler sayesinde, kolaylıkla gizli hesapların hikayelerini görebilirsiniz. Umarız ki bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. Bir sonraki yazımız ne olsun? İstek ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir