1. Anasayfa
 2. Nasıl Yapılır?

Instagram Gizlenen Beğenileri Görme Yöntemi 2022

Instagram Gizlenen Beğenileri Görme Yöntemi 2022
0

Instagram gizlenen beğenileri görme işlemi yeni gelen güncelleme ile birlikte artık çok daha zor. Bu yazımızda turkishmobile.com takipçilerine özel en kolay Instagram gizlenen beğenileri görme yöntemlerinden bahsediyor olacağız.

Instagram’da Beğeniler Nasıl Gizlenir?

Dünyanın dört bir yanında geçerli bir Instagram güncellemesi, geçtiğimiz zamanlarda yayınlanmıştı. Bu dev güncelleme ile birlikte artık kullanıcılar birkaç tuşa tıklayarak tüm beğenilerini gizleyebilecekti.

Bu özellik, dünyanın en popüler uygulamalarından birisi olan Instagram üzerinde oldukça beğenildi ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlandı.

Siz de Instagram beğenilerinizi gizlemek istiyorsanız ilk olarak Instagram Ayarlar bölümüne (Dişli Çark sembolü) giderek “Gönderiler” alt menüsü içerisindeki “Beğeni ve Görüntülenme Sayılarını Gizle” seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz. Bu özelliği aktif hale getirdiğinizde, kendi postunuzdaki beğeni ve görüntülenme sayılarını diğer kişiler göremeyecek. Başkalarının gönderisindeki beğenileri gizlemek için ise karşınıza düşen gönderilerin üzerindeki 3 nokta üst üste sembolüne tıklayıp, “Beğeni Sayısını Gizle” seçeneğini aktif edebilirsiniz.

instagram gizlenen beğeniler nasıl görülür

Chrome Uzantısı ile Instagram Gizlenen Beğenileri Görme

Bu özellik, birçok kişinin gizliliğine önem veriyor olsa da stalker ekibi için hiç de hoş olmadı. Siz de bir stalker iseniz, karşınızdaki kişilerin gizlenen beğenilerini görebilmek için kullanabileceğiniz bir Google Chrome eklentisi bulunuyor. Bu eklenti, şimdilik yalnızca Google üzerinde kullanılabiliyor.

Eklentiyi nasıl kullanabileceğinizi sizlere anlatmadan önce birkaç bilgi vermemiz daha doğru olur diye düşünüyoruz. İlk olarak uygulama şu anda yalnızca Chrome’da olsa da ilerleyen zamanlarda diğer tarayıcılara da gelebileceği konuşuluyor. Ayrıca şimdilik güvenli olarak dursa da uygulamayı kullanabilmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Burada da güvenilirlik açısından herkesin aklında bir soru işareti oluşuyor.

Bu bilgileri verdikten sonra eklentiyi nasıl kullanabilirsiniz, bu konuda sizleri yönlendirmeye başlayabiliriz. Eklentinin ismi “The Return of the Likes” tarayıcınızın sağ üst köşesinde yer alan “Puzzle” sembolüne tıklayarak ya da tarayıcıya Chrome Web Mağazası yazarak eklenti mağazasına giriş yapabilirsiniz. Mağazaya girdikten sonra ise tek yapmanız gereken arama çubuğuna eklentinin adını yazmak. Çıkan eklentiyi yükleyip, sizin önünüze düşen direktifler doğrultusunda kurulumu yapabilirsiniz.

Sevgili turkishmobile.com takipçileri, bu yazımızda sizler için Instagram gizlenen beğenileri görme yöntemlerinden bahsettik. Siz de bu yöntemler sayesinde, kolaylıkla stalk yapmaya devam edebilirsiniz. Umarız ki bu yazımız sizler için faydalı olmuştur. Bir sonraki yazımız ne olsun? İstek ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir