1. Anasayfa
 2. Mobil Oyunlar

Fall Guys Mobile Part Royale: Do not fall! İnceliyoruz

Fall Guys Mobile Part Royale: Do not fall! İnceliyoruz
0

Bilgisayar platformlarında çok sevilen Fall Guys mobile platformlara da sonunda geldi. Bu yazımızda sizler için Fall Guys Mobile olarak da bilinen Part Royale: Do not fall! Oyununu inceliyoruz.

Merhaba sevgili turkishmobile takipçileri. 2 sene önce piyasaya sürülen eğlenceli “Battle Royale” yani hayatta kalma oyunu konulu Fall Guys’ı hepimiz severek oynamıştık. Şimdilerde ise Fall Guys Mobile platformlarına geliyor ve yine milyonlarca kişiyi ekranlara bağlayacak gibi duruyor.

fall guys mobile

Fall Guys Mobile – Part Royale: Do not fall! Nedir?

Çılgın bir koşuya hazır mısınız? Söz konusu oyun bir runner.io oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yarış becerilerinizi, hayatta kalma iç güdünüz ile birleştirin. Bir koşu partisini konu alan Part Royale: Do not fall! Oyununda tüm bu yeteneklere kesinlikle ihtiyacınız olacak.

Sizlere oyunu tanıttıktan sonra daha detaylı bir şekilde inceleme yapmaya geçebiliriz. İlk olarak oyun bir hayatta kalma mücadelesinin daha da tatlı bir hali olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun içerisinde silahlar, bombalar veya arabalar yok. Sadece sevimli bir karakter ve sizinle mücadele eden rakipleriniz var.

Oyun içerisinde hedefe doğru koşarken rakiplerinizi aşağı itebilir, onları tutabilir ve kazanmalarının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca oyunu kazanmak için moddan moda değişiklik gösterse de bitiş çizgisine ilk olarak gitmeye çalışabilir; rakibinizin yumurtalarını çalabilir veya onların kalesine gol atabilirsiniz.

Oyunda kazanmak için asla platformlardan düşmemeniz gerekiyor. Bu arada oyunu tek başınıza oynamak zorunda değilsiniz. İsterseniz solo bir şekilde isterseniz ise arkadaşlarınız ile birlikte takımlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Meydan okumayı kabul ediyorsanız, durmayın ve koşmaya başlayın!

Son olarak oyun ile ilgili bazı teknik bilgilerden bahsedelim:

Toplam İndirme Sayısı:

1.000.000+ İndirme

Çıkış Tarihi:

20 Eylül 2020

Oyunun Yaratıcısı:

Mad1 Games

Oyun İçin Gerekli Android Sürümü:

5.0 Ve Sonrası

Oyunun Son Güncellemesi Ve En Güncel Sürümü:

17 Mayıs 2021 – 0.59

Oyun İçi Satın Alma Fiyatları:

1,99$ – 39,99$

Sevgili turkishmobile takipçileri, bu yazımızda sizler için Fall Guys Mobile olarak da bilinen Part Royale: Do not fall! Oyununu incelemeye çalıştık. Oyun ile ilgili merak ettiğiniz soruları ve bir sonraki yazımızın ne olmasını istediğinizi yorumlar bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!

kaynak

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir