1. Anasayfa
 2. Eğlence Uygulamaları

En İyi 5 Sanal Kahve Falı Uygulaması

En İyi 5 Sanal Kahve Falı Uygulaması
0

Sanal kahve falı, teknolojinin hayatımıza entegre olması nedeniyle; artık sadece gerçek hayatta değil de sanalda da yaptığımız eylemlerden sadece birisi. Tabii geleneksel sohbetlerimizin ve arkadaşlıklarımızın olmazsa olmazı kahvenin ardından bakılan falların yerini tutamasa da, sanal kahve falı mobil kullanıcıların gözde eylemlerinden.

Sanal Kahve Falı Nedir?

Arkadaşlarımızla güzel bir sohbetin ve lezzetli bir Türk kahvesinin ardından hemen telefonlarımızı çıkarıyor, kahvemizin fotoğrafını fal bakma uygulamaları ile paylaşıyor ve ardından heyecanla bekliyoruz. Ancak o kadar çok fal bakma uygulaması var ki hangisini ya da hangilerini kullanmalıyız? Hangi Sanal Kahve Falı uygulamaları daha kullanışlı? En iyi fal bakma uygulamaları hangileri gibi soruları da merak ediyoruz. Biz de merakınızı gidermek için en iyi fal bakma uygulamalarını yazımızda anlattık. Haydi başlayalım.

Faladdin Uygulaması

1-Faladdin

Faladdin bilinen en eski sanal kahve falı uygulamalarından birisi ve hala popülerliğini koruyor. Vision Yazılım’ın geliştirdiği uygulama, Google Play Store’da 25 milyondan fazla indirme, 205 bin yorumdan aldığı 4,5 puan ile öne çıkıyor.

Faladdin uygulaması geleneksel kahve falı, tarot falı ve burç yorumları konusunda oldukça iddialı. Bunlara ek olarak uygulama içerisinde sunulan biyoritim analizi, aşk uyumu ve motivasyon bölümleri de eğlenceli ve ilgi çekici.

Faladdin’de günlük bir fal baktırmak ücretsiz. Daha fazla fal baktırabilmek için diğer birçok fal uygulaması gibi kredi yüklemeniz gerekiyor. Kredileri isterseniz nakit para ile yükleyebilir ya da reklam izleme yoluyla kazanabilirsiniz. Ben bunlarla uğraşamam diyenler için de Faladdin’de premium paket de mevcut. Premium pakette reklam yok, ücretsiz fal hakkı 8 saatte bir yenileniyor, ayrıca premium üyeler her gün hediye bir kredi kazanıyorlar.

Son olarak Faladdin’de fal sonucunu görme süresi 1 saat ile 4 saat arasında değişiyor. Bu da açıkçası biraz can sıkıcı bir durum denilebilir.

[appbox googleplay com.faladdin.app&gl=TR]

[appbox appstore id1201725025?l=tr]

 

Falcı Bacı Uygulaması

2- Falcı Bacı

Bir diğer sanal kahve falı uygulamamız Falcı Bacı. Didilabs tarafından geliştirilen Falcı Bacı uygulaması Play Store’da dünya çapında 55 milyondan fazla indirme ve 1,18 milyon yorumdan aldığı 4,6 puan ile göz kamaştırıyor.

Falcı Bacı’da geleneksel kahve falına ek olarak, tarot falı ve burç yorumu hizmeti de veriyor. Falcı Bacı’nın ayrıca dert ve sıkıntılarınızı dinleyip size önerilerde bulunan bir nevi Güzin Abla’sı olan, Isabel adında bir karakteri de var.

Falcı Bacı’da günde 3 fal baktırmak ücretsiz. Daha fazla kahve falı baktırmak ve kahve falı dışındaki hizmetler içinse kredi kullanmanız gerekli. Kredi satın alma işlemlerini uygulamadan yapabilir ya da çeşitli görevlerle hediye krediler kazanabilirsiniz. Falcı Bacı’nın bir de ürünlerini sattığı Trendyol mağazası da mevcut.

[appbox googleplay com.didilabs.kaavefali&gl=TR]

[appbox appstore id505658864?l=tr]

 

Kısmet Fal Uygulaması

3- Kısmet (eski adıyla Telve)

En iyi sanal kahve falı uygulamaları listemizde üçüncü sırada Somon Teknoloji tarafından geliştirilen Kısmet var. Eski adı Telve olan uygulamanın daha güncel ve geliştirilmiş bir versiyonu Kısmet adıyla yayınlandı. Uygulama Play Store’da 1 milyondan fazla indirme ve 4,7 puan ortalaması ile oldukça iyi geribildirim almış durumda.

Kısmet de listemizdeki diğer uygulamalar gibi kahve falı, tarot falı, burç yorumu ve biyoritim bilgileri gibi hizmetleri bünyesinde barındırıyor. Bunlara ek olarak, uygulamada yer alan katina falı, yüz falı, el falı ve melek kartları ekstra fal hizmetleri olarak karşımıza çıkıyor. Kısmet’in sunduğu hizmetler bununla da sınırlı değil. Şans Kurabiyesi ile günlük ödüller kazanma şansınız var. Ayrıca uygulamanın içindeki oyunları oynayarak da ufak tefek ödüller kazanabilirsiniz.

Kısmet bütün bunların yanında, haftalık ve aylık burç yorumları sunması, çiftlerin burç uyumlarını kontrol etme şansı vermesi ve günlük 4 adet ücretsiz fal bakma hakkı vermesiyle de ön plana çıkıyor. En önemlisi de bütün bunların neredeyse tamamen ücretsiz olarak sunulması.

[appbox googleplay com.pilav.kismet&gl=TR]

[appbox appstore id1459550704?l=tr]

 

Falcıhane Uygulaması

4- Falcıhane

Anloft tarafından hizmete sunulan sanal kahve falı uygulaması Falcıhane, Play Store’da 1 milyondan fazla indirme ve 4,7 puan ortalamasıyla oldukça iyi durumda.

Falcıhane özellikle ücretsiz olarak gerçek kişiler tarafından seslendirilen sesli fal hizmetiyle ön plana çıkıyor. Ayrıca fallarınızı konu seçerek yorumlatma seçeneği sunması da bir diğer avantajı. Falcıhane, günlük burç yorumu özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Falcıhane’de ücretsiz olan fal bakma hakkınız bittiğinde diğer uygulamaların çoğunda olduğu gibi kredi yüklemeniz gerekiyor. Falcıhane’yi bu konuda diğer uygulamalardan ayıran özelliği ise uygulamanın içinde kahve bitkileri yetiştirerek kredi kazanma imkânı vermesi.

[appbox googleplay com.anloft.falcihane&gl=TR]

[appbox appstore id1460266764]

 

Altıncı His Fal Bakma Uygulaması

5- Altıncı His

Altıncı His – Fal bakma uygulamaları listemizin son uygulaması. İSTSOFT tarafından geliştirilen uygulama henüz yeni ve dolayısıyla pek bilinen bir uygulama değil. Fakat listedeki en kapsamlı uygulama diyebiliriz. Çünkü uygulamada, kahve falından ilişki uyum analizine, mum falından yıldıznameye kadar diğer uygulamalarda olan ve olmayan neredeyse tüm fal türleri mevcut.

Altıncı His, uygulama içerisindeki çark çevirme oyunu ile indirim kazanma şansı verirken, yapılan çekilişlerle de çeşitli ödüller dağıtıyor. Ayrıca canlı olarak ilişkileriniz, işiniz, maddi durumunuz gibi konularda da uzmanlardan destek alabilirsiniz. Altıncı His, fal baktırırken mesaj ya da ses kaydı gönderme özelliği bulundurması açısından da avantajlı bir uygulama.

[appbox googleplay com.altinci.his&gl=TR]

 

Sizin için en iyi Sanal Kahve Falı Uygulamaları listemizi özenle hazırladık ve paylaştık. Mağazalarda daha birçok fal bakma uygulaması bulabilirsiniz. Sizin için en uygun olan fal bakma uygulamasını bulmak için ufak denemeler yapmanızda fayda var. Bu sayede siz de kendi Sanal Kahve Falı uygulamaları listenizi oluşturabilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir