1. Anasayfa
 2. MMORPG

Cabal Mobile Yakında SEA için Duyurulabilir

Cabal Mobile Yakında SEA için Duyurulabilir
0

Cabal Online Mobile, söylentilere göre 2020 bitmeden SEA için duyurulacak. Söylentilere göre oyunu SEA pazarına Electronics Extreme sunacak. Electronics Extreme, Cabal Online’ın geliştiricisi olan ESTgames’in partnerlerinden birisi.

2020 yılı mobil MMORPG oyunları için büyük rekabetin başladığı yıl olacak gibi gözüküyor. Lineage 2M, Rohan M ve Bless Mobile gibi çoğu eski PC MMORPG oyunu mobil platforma uyarlanmış durumda. Bir bu kadarı da yolda gelmeyi bekliyor.

Cabal Mobile özellikle takipçilerinin bildiği gibi uzun süredir Kore sunucusunda oynanıyor. Oyuncular büyük bir taleple birlikte oyunun küresel sunucusunun çıkmasını bekliyorlar. 15. yılını kutlayan Cabal Online, yakın zamanda mobil oyununu SEA pazarına açabilir.

Söylentilerin çıktığı nokta ve aşağıda da görebileceğiniz kanıt düşünüldüğünde söylentilerin doğruluk payı oldukça yüksek gözüküyor. Uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet Cabal Mobile SEA için duyurulabilir ve ardından EU için çalışmalara başlanabilir.

Cabal Mobile SEA

Söylentiler ilk olarak Tayland oyun topluluğunda başladı. Ardından ESTgames’in partneri olan Electronics Extreme şirketi tarafından kaydedilen bir alan adı söylentileri kanıtlar nitelikte oldu.

Evet, bir alan adı söylentileri büyük derecede kanıtlamaya yetti.

Cabal Mobile SEA ne zaman çıkacak?

Üst görselde de göreceğiniz üzere cabalmobile.in.th alan adını Electronics Extreme şirketi kayıt etmiş. Sonrasında ise alttaki güncelleme tarihine bakarsanız alan adında güncellemeler yapıldığı ve hazırlandığı görülüyor.

ESTgames’in partneri olan Electronics Extreme; Tayland, Kore ve Filipinler’de hizmet veren bir oyun şirketi. Haliyle oyunun SEA dağıtımcısı olmaması için hiçbir sebep yok.

Cabal Mobile SEA Ne Zaman Çıkacak?

Bu oldukça mutluluk verici bir söylenti olsa da şu anlık sadece bir söylenti. Evet sunulan kanıt, söylentiyi destekliyor ancak ESTgames veya Electronics Extreme şirketlerinden herhangi bir açıklama gelmeden mutlu olmak için hala erken.

Cabal Online Mobile

Oyunu daha denemediyseniz Cabal Mobile Nasıl İndirilir? yazımızı okuyarak oyunu deneyimleyebilirsiniz. Oyunun SEA sunucusu tanıtılacak olsa bile EU sunucusunun çıkmasına daha çok var gibi gözüküyor. Yani bu bizim için tam iyi bir söylenti olmuyor ancak ESTgames’in böyle bir adım atmasıyla ilerleyen süreçlerde EU sunucusunun da geleceğini varsayabiliriz.

Cabal Mobile ile ilgili gelişmelerden anlık olarak haberdar olmak için Turkish Mobile’ı takip edebilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir