1. Anasayfa
 2. MMORPG

Cabal Mobile Nasıl İndirilir?

Cabal Mobile Nasıl İndirilir?
0

Cabal Mobile uzun bir süredir Güney Kore sunucusunda oynanabilir durumda. Oyunla ilgili detayları Cabal Mobile Ne Zaman Çıkacak? adlı yazımda yazmış ve oyuna girmenin ne kadar zor olduğunu söylemiştim.

Eski Cabal oyuncuları tarafından büyük bir beklentiyle beklenen Cabal Mobile oyununa, Kore sunucusunun can sıkan güvenlik protokolleriyle Kore dışından çok zor giriş yapılıyor. Hatta o kadar zorluyor ki; telefon dilini Korece yapmama, VPN ile Güney Kore sunucusuna bağlanmama, sahte GPS ile kendimi Güney Kore’de göstermeme rağmen oyuna giriş yapamadım. O kadar fazla yöntem denedim ki biraz biraz Kore dilini çözmeye bile başlamıştım.

Cabal Mobile Ne Zaman Çıkacak? adlı yazımdan

Aradan geçen süreçte denemelerim sonucunda oyuna giriş yapmayı başarabildim. Oyuna çoğu kişinin giriş yapamamasının sebebinin çok küçük bir detay olduğunu öğrendim. Gerçi oyuna giriş yapsak da oyun Korece olduğu için sorunlar yaşamamız muhtemel ancak Cabal Online oyuncuları mekaniklere alışık olduğu için pek sorun yaşamayacaktır.

Cabal Mobile Nasıl İndirilir?

1- Öncelikle Cabal Mobile’ı bu link üzerinden veya farklı bir yerden APK olarak indirin.

2- Oyun indikten sonra giriş yapmayı deneyin. Oyun sizi atacaktır. Bunu yaptırmamın sebebi bazı telefonlarda öncesinde giriş yapmayı denemek gerekiyor.

3- Sonrasında telefonumuzun dilini İngilizce olarak ayarlıyoruz. Ben öncesinde Korece yaparak deniyordum ve giriş yapamıyordum. Oyuna giriş yapabilmek için telefonunuzun dili İngilizce olmalı. (United Kingdom)

4- Herhangi bir VPN üzerinden (ben SoloVPN kullanıyorum) Güney Kore sunucusuna bağlanıyoruz.

5- Artık oyuna giriş yapabilirsiniz. Cabal Mobile’ın ortalama 5,5 GB boyuta sahip olduğunu ve telefonunuzda boş alan olması gerektiğini unutmayın.

Telefonunuzun dili İngilizce olmadığı ve VPN kullanmadığınız sürece oyuna giriş yapamazsınız. Bir de ek detay olarak; ben emülatör ile giriş yapamadım.

Cabal Mobile Global Sürüm Ne Zaman Çıkacak?

Şu an global sürümün ne zaman çıkacağı belli değil ancak 2020 içerisinde çıkması bekleniyor. Bir çok söylentiye göre global sürümün çıkmamasının sebebi; Cabal Online’ın oyuncu kitlesinin düşecek olmasıymış. ESTgames’in ise şu anlık herhangi bir resmi açıklaması bulunmuyor.

Cabal Mobile nasıl giriş yapılır?

Cabal Mobile ile ilgili haber ve güncellemeleri anında okuyabilmek için Turkish Mobile’ı takipte kalmayı unutma.

https://www.youtube.com/watch?v=wgq0o8QJzrM
Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir