1. Anasayfa
 2. Genel

Cabal Mobile İncelemesi 2022

Cabal Mobile İncelemesi 2022
0

Cabal Mobile sunucuları sonunda Kore’de oynamaya açıldı. Peki oldschool oyun oynamayı sevenlerin heyecanla beklediği oyun, ihtiyaçları karşıladı mı?

Genellikle nostaljik bilgisayar oyunlarının mobil platformlara gelmesi oldukça normal bir durumdur. Bize eski anılarımızı hatırlatan bu MMORPG oyunları, dışarıdan bakıldığında güzel dursa genellikle beklentilerimizi pek karşılayamazlar. Fakat söz konusu oyun Cabal Online Mobil, kesinlikle diğerlerinden farklı!

Cabal Online Mobil

Cabal Online Mobil, ESTGAMES Corp. şirketi tarafından yayınlanan bir mobil oyundur. Eski bir oyun olan Cabal Online oyununun mobil platformlara taşınmış halidir.

Eski tarzda olan MMORPG oyunlarını seven kullanıcıları kesinlikle memnun edecek ve uzun süreler boyunca ekranda tutacak olan oyun, ne yazık ki oldukça kolay hazırlanmış. Oto-atak özelliği sayesinde oyun kısa sürelerde kolaylıkla tamamlanabiliyor. Tüm bu olumsuzluğa rağmen, eski tadı ise oyunu oynanabilir kılıyor.

Yüksek grafik kalitesine sahip olmayan oyunları tercih eden oyunculara kesinlikle bu oyunu tavsiye ediyoruz.

Oyun içerisinde birçok zindan bulunuyor. Bu zindanların içerisinde tek başınıza veya grupça girebiliyorsunuz. Kaliteli bir senaryo ve görev hiyerarşisine sahip olan oyun kesinlikle sizleri sıkmayacaktır.

Oyun içerisinde hikayeler ise sınıf seçiminize bağlı olarak şekilleniyor. Her sınıf, kendine özel hikayeler zinciri barındırıyor. Bu basit görünen özellik bile Cabal Online Mobil oyununu, diğer MMORPG oyunlarının önüne geçiriyor. Ayrıca oyunun, aslına sadık kalması; telefonlarda bile güzel ve etkileyici kombolar yapılmasına yardımcı oluyor. Vuruş hissiyatının oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz.

Cabal Online Mobile

Cabal Mobile Ne Zaman Çıkıyor?

Cabal Online Mobil sunucuları bu yazının paylaşıldığı tarihte Güney Kore’de oynamaya açık durumda. Henüz ülkemize veya Avrupa’ya gelmemiş olsa da birçok kişi oyunun bu yıl içerisinde avrupa sunucularını açacağını iddia ediyor.

Cabal Online Mobil Türkçe Mi Olacak?

Oyun, asıl hali olan PC versiyonunda da Türkçe dil desteği vermiyor. Böyle olunca biz de mobil versiyonuna Türkçe dil desteği geleceğini düşünmüyoruz. Fakat ülkemizde bu oyuna duyulan ilgi yeteri seviyeye gelirse, yapımcılar Türkçe dil desteği eklemek zorunda kalabilirler.

Cabal Mobile İndir

Cabal Mobile için sabırsızlanan oyuncular, Google Play Store veya App Store alternatifi oyun indirme platformları arıyorlar. Siz de oyunu Avrupa’daki oyunculardan önce deneyimlemek istiyorsanız, Tap.io web sitesine gidebilirsiniz. Bu sitede yer alan indirme ekranına geçip, oyunu Kore sunucularından indirebilirsiniz. Devamında ise tek yapmanız gereken, size gösterilen adımları takip ederek oyunun APK kurulumunu gerçekleştirmek.

Bu yazımızda, büyük kitleler tarafından beklenen eski bir MMORPG oyununun incelemesini sizler için yaptık. Umarız yazımızı keyifle okumuşsunuzdur. Oyun ile ilgili merak ettiklerinizi ve istek yazılarınızı, web sitemizin yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Kaynak

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir