Kategoriler

A3: Still Alive Küresel Versiyonu Geliyor

Netmarble'ın bir süre önce Güney Kore'de piyasaya sürdüğü A3: Still Alive adlı mobil MMORPG oyununun küresel versiyonu geliyor. Netmarble ön kayıt yapanlar için ödüller sunarken, bir de iPhone 11 Pro Max gibi ödüllerin bulunduğu çekiliş düzenliyor.
A3: Still Alive mobil MMORPG

2020’nin başlarında Güney Kore’de yayınlanan A3: Still Alive, yakın zamanda küresel versiyonuyla geliyor. Ön kayıt yapanlar için oyun içi ödüller bulunuyor.

Mobil MMORPG oyunları konusunda büyük başarılara (Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution) sahip olan Netmarble, yeni oyununu yakın zamanda küresel olarak yayınlamayı planlıyor.

Tüm mobil MMORPG takipçileri Blade & Soul Revolution’ın EU sunucusunun duyurulmasını beklerken A3: Still Alive’ın küresel versiyonunun duyurulmasının bir hayli şaşırtıcı olduğunu belirtmem gerekiyor. Gerçi A3’ün de Blade & Soul kadar sağlam grafiklere sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Oyun şu an ön kayıtta ve bu link üzerinden kayıt yapabilirsiniz. Ön kayıt yaptığınızda 20$ değerinde ön kayıt ödüllerini kazanabilirsiniz. Bu ödüller;

  • 200.000 toplam ön kayıtta 200.000 Gold
  • 400.000 toplam ön kayıtta 100.000 Mana Stones
  • 600.000 toplam ön kayıtta 60 Topaz
  • 800.000 toplam ön kayıtta 3★ Rare Hannemorin x1
  • 1.000,000 toplam ön kayıtta Lv. 60 Heroic Armor x1

A3: Still Alive resmi sitesi üzerinden ön kayıt yaptırdıktan sonra uygulama mağazaları üzerinden de kayıt yaptırmayı unutmayın. Play Store’dan ön kayıt yapanlara Errel’s Ring x1, App Store’dan kayıt yapanlara Silbard’s Ring x1 hediye edilecek.

Bu ön kayıt ödülleriyle birlikte bir de Netmarble tarafından ödülleri arasında iPhone 11 Pro Max 256 GB, MacBook Pro, iPad 12.9 256 GB ve Galaxy Z Fold2 256 GB bulunan bir çekiliş düzenleniyor. Çekilişte görevler bulunuyor ve bu görevleri yaparak daha fazla çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Detaylarına sitesi üzerinden bakabilirsiniz.

A3: Still Alive Neler Sunuyor?

A3: Still Alive, mobil platformda yüksek seviyede grafiklerle birlikte MMORPG ve Battle Royale dünyasını birleştiriyor. 100’e 100 savaşlar, 30 kişilik Battle Royale modu ve büyük bir PVE dünyası. Unity Engine 4 kullanılarak geliştirilen A3: Still Alive, konsol kalitesinde grafikler ve sesler sunacak.

A3: Still Alive

Oyunun içinde birçok detay bulunsa da özellikle PVP modunun fark yaratacağından bahsediliyor. Oyunun çıkış tarihi olarak 10 Kasım belirlenmiş durumda. Yani büyük ihtimalle ön kayıtta 1 milyon sınırını geçecek 🙂

Oyunda 5 sınıf bulunacak ve bunlar; Berserker (Savaşçı), Templar (Tank), Wizard (Büyücü), Archer (Okçu) ve son olarak Assassin (Suikastçı)

A3 Still Alive Sistem Gereksinimleri

Android için;

Android 6.0 ve üstü, 3 GB RAM

iOS için;

iPhone 5S ve üstü, iOS 9.0 ve üstü

A3: Still Alive
A3: Still Alive
Geliştirici: Netmarble
Fiyat: Ücretsiz
‎A3: STILL ALIVE
‎A3: STILL ALIVE
Geliştirici: Netmarble Corporation
Fiyat: Ücretsiz+

Mehmet Balaban
Turkish Mobile ekibinde içerik editörü ve video içerik editörü olarak yer alıyorum. Yazılım mühendisliği öğrencisiyim ve mobil teknolojiyi yakından takip ediyorum. Genel olarak MOBA ve Strateji oyunları oynuyorum.